Çalışma Saatleri Çalışma Saatleri: 09:00 - 22:00
  Destek Hattı
  DESTEK HATTI +90 242 844 33 33
  Destek Hattı
  WHATSAPP HATTI +90 532 636 45 88
  7/24 Destek Servisi 7/24 Destek Servisi
  villakilavuzu

  Villa Kiralamada Destek Servisi

              Villa kiralama hizmetleri kategorisinde, temizlik, ahçı ve benzeri birçok kategoride, artı hizmet temin edilebilir. Yangın, su baskını ve benzeri afetlerde, hemen destek servisi hakkında kaliteli hizmet veren firmamızı aramanız yeterlidir. Kiralama işlemlerinde meydana gelen aksamalar, hırsızlık vakaları, havuzla ilgili sorunlar, elektrik, su ve internet gibi zorunlu ihtiyaçlarla ilgili sorunlar, firmamızın müşteri hizmetleri kategorisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

   

              Villayı kiraya verirken, ücretsiz temizlik işlemi yapılmaktadır. Ücretsiz temizlik işleminin ardından, ikinci ve daha sonraki temizlik işlemi için bizi arayabilirsiniz. İkince ve daha sonraki temizlik işlemleri ücrete tabidir.

   

   Problemsiz Bir Tatile İlk Adımı Atın

   

              Havuz sefasını, mükemmel manzara seçenekleriyle bir araya getiren firmamız, sorunsuz bir tatil geçirmeniz için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Ailenize özel havuz tercihleriyle çözüm üreten şirketimiz, destek servisi hakkında gerekli tecrübeye sahiptir. Yanlış villa seçimi, sözleşmedeki kurallara uymayan villa tercihleri, bu servisimizle çözümlenmektedir. Ulaşım, sosyal ihtiyaçlar ve diğer bütün işlemler kategorisindeki sorunlarınızı, kolay yöntemlerle çözmekteyiz.

   

              Hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren ve bütün zor durumlarda, acil ve etkili çözüm yöntemlerini tercih eden şirketimiz, huzurlu bir tatil için istediğiniz çözümleri, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güvenli, huzurlu ve sessiz bölgelerde imar edilen, lüks, görkemli ve estetik villalarımızda, kişiye özel tatil hizmetlerini doyasıya yaşayabileceksiniz. Havuzlarımızın bakımlı olması, ısıtma seçenekleriyle hazırlanması ve çocuklara özel tasarım özelliklerine sahip olması, tatil kalitesini artırmaktadır.

   

   Erken Rezervasyonda İndirim

   

              Kiralama işlemi için destek bölümümüzü aradığınız zaman, katalogdan tercih ettiğiniz kiralık villa tercihini bildirmeniz gerekir. Sözleşme ile gerçekleştirilen kiralama işlemlerinde, depozito ve rezervasyon ücreti tahsil edilmektedir. Villa kiralandığı gibi geri teslim edildiği zaman depozito geri verilmektedir. Demirbaşlarda her hangi bir zarar meydana gelirse, depozitodan kesinti yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerimizden temizlik ve özel hizmetler kategorisinde hizmet talep edebilirsiniz. Destek servisi hakkında profesyonel olan elemanlarımız, sizin için en uygun tercihleri bir araya getirecektir.

   

              Kiralama hizmetleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden konunun uzmanı servis elemanlarımızla, sorunlarınız pratik bir şekilde çözüme kavuşacaktır. Sessiz ve sakin bir ortamda bütün stresi ortadan kaldırmak için, kiraya verdiğimiz ve görkemli görsel özelliklere sahip villalarımız, en iyi tercih olacaktır. Havuz, bahçe, kamelya, teras, balkon, tv, internet, jakuzi, banyo, tuvalet ve uydu gibi kategorilerde meydana gelen bütün aksaklıklar, destek hattımız tarafından çözümlenmektedir. Huzurlu bir tatil için elinden geleni yapan işin uzmanı elemanlarımızla, tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

   

   Villa Kataloğumuz Geniştir

   

              Villa kategorisinde istediğiniz bütün özellikleri bir arada bulunduran seçeneklerimizle, kişiye özel tatil seçenekleriyle, huzurlu ve mutlu bir dünyaya kapı açabilirsiniz. Hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren şirketimiz, bu kategorideki aksaklıkları tecrübesi sayesinde tespit ettiği için, en iyi çözüm yöntemlerini, pratik ve etkili bir şekilde sunabilmektedir. Özürlü (engelli) kategorisindeki villalarımızla, beton apartmanlarda, bütün bir yılını geçiren engelliler için, özel dizayn seçenekleriyle hazırladığımız villalarımız tercih edilebilir.

   

              Deniz manzaralı ve plaja yakın kiralık villalar, antik kent, görsel olarak mükemmel doğa güzellikleri, su sporları ve diğer sosyal aktivitelere yakın villalar, özel olarak hazırlanmıştır. Oksijeni en iyi şekilde hissetmek isteyenler için, dağlık ve ormanlık bölümlerde hazırlanan kiralık villalar, sağlığınıza yeniden kavuşmanızı sağlayacaktır.

   

              Psikolojik sorunlar ve stres gibi çağımızın hastalığı için, temiz havaya sahip kiralık villalarımız, tedavi edici özelliklere sahiptir. Denizin havası, dalgalar, plaj ve kum, temiz orman havası, nefesi açan dağ havası, kış boyu biriken şehir stresini ve psikolojik sorunları, bir anda ortadan kaldıracaktır.

   

  Hemen Ara!
  WHATSAPP DESTEK
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
  Konaklama Süreniz :
  Konaklama Tutarı :
  Elektrik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan Ödeme
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış