Çalışma Saatleri Çalışma Saatleri: 09:00 - 22:00
  Destek Hattı
  DESTEK HATTI +90 242 844 33 33
  Destek Hattı
  WHATSAPP HATTI +90 532 636 45 88
  Sık Sorulan Sorular Müşterilerimizin Merak Ettiği ve Sıkça Sorulan Sorular Bölümü.
  villakilavuzu

  Sıkça Sorulan Sorular

  Müşterilerimiz villa kiralama ve villa kiralar iken merak ettikleri ve sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabileceğiniz bölüm.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Villa kılavuzunda belirtilen ücretler villa konaklama ücretidir. Bu ücrete; villanın kapasitesi kadar misafirin konaklaması, elektrik, su, tüp gaz ve internet kullanımı, haftalık temiz havlu ve çarşaf değişimi, havuz ve bahçe bakımı, giriş temizliği, teknik servis ve villa kiralama komisyon bedelinin KDV’si dahildir

  Günlük kiralama ücretleri gecelik olarak hesaplanır. Örneğin pazartesi girişli bir rezervasyonda bir sonraki pazartesi çıkış yapılır. Villa kılavuzunda belirtilen fiyatlar villanın farklı aylara göre haftalık fiyatlarıdır. Bayram tatili fiyatları içinde bulunduğu ayın fiyatlarına göre farklılık gösterebilir

  Asgari konaklama süresi her villa için farklı dönemlerde değişiklik göstermektedir. Yüksek sezon olarak ifade edilen bayram tatilleri ile temmuz ve ağustos aylarında asgari kiralama süresi 7 (yedi) gündür. Diğer aylarda asgari kiralama süresi 5 (beş) gündür. 5 günden daha az süreli konaklamalarda ilave temizlik ücreti tahsil edilir.

  Hasar depozitosu; villa kiralama süresi boyunca villa ve içindeki eşyalarda oluşabilecek muhtemel zararlar için geçici olarak rezervasyon başlangıcında villa sahibine nakit olarak verilir, villada herhangi, bir hasar ve zayi oluşmamışsa rezervasyon bitiminde iade edilir.

  Depozitonun iade edilmiş olması ya da hasarın talep edilmemiş olması, villa sahibinin daha sonra tespit ettiği hasarların müşteriden talep etmeyeceği anlamına gelmez. Villaya girişte depozito alınmasa bile villada hasar oluşmuşsa villa sahibi hasarın tazmini isteyebilir.

  Villa kılavuzu Depozito ile ilgili hiçbir ihtilafta taraf ve sorumlu değildir. Konu müşteri ve villa sahibi arasındadır.

  Aksi belirtilmediği sürece villaya giriş saati 16.00, çıkış saati ise 10.00’dır.

  Giriş çıkış saatleri villa sahibinin onay vermesi durumunda villanın müsaitlik durumuna göre esnetilebilir. Giriş ve çıkış saatlerinde aksama yaşanmaması için villa sahibi ve villa kılavuzu ile mutlaka irtibata geçiniz.

  Giriş ve çıkış saatleri arasında geçen 6 saatlik süre villanın sizden sonra gelecek misafirlerimiz için ayrılan temizlik süresidir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Villada konaklayabilecek azami kişi sayısı ilanda belirtilmiştir. Villada havlu, yatak, çarşaf, mutfak malzemeleri gibi eşyalar azami kişi sayısına göre temin edilmiştir. Kapasite aşımı durumunda villa kılavuzunun sözleşmeyi tek taraflı feshetme ve villa sahibinin müşteriyi villadan çıkarma yetkisi saklıdır. Kapasite aşımında doğabilecek sorunlardan villa kılavuzu ve villa sahibi sorumlu değildir.

  3 yaşına kadar olan çocuklar azami kişi sayısına dahil değildir. 3 yaşından büyük çocuklar normal yatakta yattığı için yetişkin olarak işlem görürler. Ancak bu çocuklar için villa sahibinden ücret karşılığı çocuk yatağı talep edilirse tam kişi olarak değerlendirilmezler.

  Villanın; sitemizde belirtilen konumu yaklaşık olarak belirtilmiş olup çok az da olsa hata payı olabilir. Plaj, market, restoran gibi konumlara olan uzaklıklar bilgilendirme amaçlı olup yaklaşık mesafelerdir, 100-200 metreyi geçmeyecek şekilde hata payı olabilir.

  Denize uzaklık en yakın deniz kıyısı için kullanılmaktadır. İlanda belirtilen market ve restoranlar gece yarısına kadar açık olmakla birlikte birçoğu sezonluk çalışmaktadır. Bu sebeple açılış kapanış tarih ve saatleri değişebilir.

  Birçok villamıza evcil hayvan alınmamakla birlikte evcil hayvana müsaade eden villalarımızda vardır. Bu durumu villa detay kısmından veya bizle veya villa sahibiyle irtibata geçerek teyid edebilirsiniz. Evcil hayvan tarafından villaya bir hasar verilmişse villa sahibi bu zararın tazmin haklarını saklı tutar.

  Villa sahipleri mülklerini deprem, yangın ve sel gibi doğal afetlere karşı sigorta yaptırsalar bile sigorta siz misafirlerimizin muhtemel zararlarını karşılamamaktadır. Bu itibarla tatiliniz ile ilgili herhangi bir aksilik yaşamamanız için özel sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

  Villalarımız ve içindeki cihazlar siz değerli misafirlerimiz gelmeden önce tüm kontrollerden geçmekle birlikte aşırı ve hor kullanım, elektrik kesintisi gibi sebeplerle birtakım teknik arızalar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda cihaza hiçbir müdahalede bulunmadan villa sahibine haber veriniz. Kendisi sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

  Villalarımızda tatiliniz boyunca ihtiyaç duyacağınız saç kurutma makinesi, mutfak araç ve gereçleri, havlu gibi birçok eşya mevcuttur. Ancak bu eşyaların villa dışına çıkarılması yasak olduğu için terlik, plaj havlusu vs gibi özel eşyalarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

  Havuzun bakımı görevliler tarafından sabah 07.00 - 07.30 saatlerinde yapılmaktadır. Temizlik için çeşitli kimyasallar kullanıldığı için temizlik sonrası havuza 3 saat girilmemesi tavsiye edilir. Sağlığınız açısından havuzun daha temiz kalması için havuza kirli, aşırı kremlenmiş şekilde girilmemesi tavsiye edilir.

  Haftalık kiralamalarda müşteri villaya girmeden önce detaylı temizlik yapılır. Nevresim takımları, havlular temizleri ile değiştirilir. 1 haftalık süre içindeki temizlikler ücrete tabidir. 2 hafta ve üzeri konaklamalarda haftada bir gün temizlik ücretsizdir.

  Villa Kilavuzu Özel Fotoğraf
  Hemen Ara!
  WHATSAPP DESTEK
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
  Konaklama Süreniz :
  Konaklama Tutarı :
  Elektrik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan Ödeme
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış