Çalışma Saatleri Çalışma Saatleri: 09:00 - 22:00
  Destek Hattı
  DESTEK HATTI +90 242 844 33 33
  Destek Hattı
  WHATSAPP HATTI +90 532 636 45 88
  Genel Bilgiler Genel Bilgiler
  villakilavuzu

  Rezervasyon ve Ödeme

  İnternet sitemizde yer alan villalarımıza sitemizde yer alan rezervasyon formu, telefon veya elektronik posta ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. Bunun için villayı kiralamak istediğiniz tarihleri belirtip ulaşım ve ödeme bilgilerinin tarafımıza gönderilmesi yeterlidir.   Ön rezervasyon yapıldıktan toplam ücretin %30’i kaparo olarak alınmaktadır. Tarafınıza bildirilen kaparo tutarının 1 (bir) iş günü içinde havale, eft, kredi kartı ile ödenmesi durumunda villa adınıza rezerve edilir. Kaparonun alınmasından sonraki gün müşteriye kiralama onay belgesi gönderilir. Bu belgede toplam kiralama ücreti, kaparo miktarı, villanın kiralandığı tarihler gibi bilgiler yer almaktadır.

  Kaparonun yatırılmaması durumunda villa kılavuzu müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme, aynı villayı başkasına rezerve etme hakkını saklı tutar.

  Villa kiralama ücretinin kalanı kiralama sözleşmesi yapıldıktan ve villanın kontrolleri yapılıp villa müşteriye teslim edildiği zaman villa sahibine veya yetkilisine peşin olarak ödenir.

  Villada yer alan eşyaların hasar görme ve kaybolma ihtimaline karşı villanın ilk teslim anında peşin olarak alınan hasar depozitosu villadan ayrılırken herhangi bir hasar ve kayıp olmaması durumda iade edilir.

  Rezervasyon, Ödeme, İade ve İptal Şartları

  Ön ödemenin yapıldığı tarihten villa giriş tarihine 45 gün kalıncaya kadar yapılan rezervasyon iptallerinde; yapılan villa kiralama ön ödeme tutarı (villa sahibine ödendiği için) iade edilmez. www.villakilavuzu.com yazılı olarak bildirilmeyen rezervasyon iptal bildirimleri geçerli olmayacaktır.

  Rezervasyonun iptal edilmesi durumunda www.villakilavuzu.com yapmış olduğu masrafların karşılanması amacıyla sözleşmede belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinde belirli yüzdelerini alacaktır. Şöyle ki:

  a) Rezervasyon için alınan kaparo iade edilmez.

  Müşteri

  b) Rezervasyondan önceki 45. güne kadar yapılan iptal işlemlerinde toplam kiralama bedelinin %35’ini,

  c) Rezervasyondan önceki 35. ve 25. günler arası yapılan iptal işlemlerinde kiralama bedelinin % 50’sini,

  d) Rezervasyondan önceki 24. ve 16. günler arası yapılan iptal işlemlerinde kiralama bedelinin %75’ini,

  e) Rezervasyondan önceki 15.gün ile rezervasyon başlangıcı olan günler arası yapılan iptal işlemelerinde ve müşterinin gelmediği durumlarda kiralama bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

  Ücretin iadesi sebebiyle yapılacak olan masraflar iade edilecek bedel içinden kesilir.

  (Rezervasyonun iptal edilmesi durumunda villanın çok kısa sürede aynı tarihler arasında tekrar kiraya verilebilmesi mümkün olmaması sebebiyle villa sahiplerinin korunması amacıyla bu yönteme başvurulmuştur.)

  Rezervasyonun herhangi bir sebeple Villa Kılavuzu tarafından iptal edilmesi durumunda durum en kısa sürede müşteriye bildirilir. Müşteri portföyümüzde bulunan ve kendisine önerilen eşdeğer villayı kabul etmemesi ve mücbir sebeplere girmeyen durumlarda alınan para müşteriye iade edilir.

  Sitemizde; rezervasyon tarihine 45 gün kala kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gerektiği belirtilen villalarda kiralama bedelinin tamamı müşteriden tahsil edilir ve rezervasyon iptali durumlarında hiçbir ücret iade edilmez.

  Müşterinin kalan ödemeyi zamanında yapmaması durumunda www.villakilavuzu.com söz konusu rezervasyonu iptal etme, ödenmiş ücreti iade etmeme, aynı villaya başka rezervasyon alma hakkını saklı tutar. Rezervasyon iptalleri sadece e-posta veya iadeli taahhütlü posta ile yapılabilir. Sözlü iptal mümkün değildir. İptal işlemi yazılar www.villakilavuzu.com ulaştığı anda geçerlidir.

  Rezervasyonun yapılamasından sonra villanın kullanılmamasından www.villakilavuzu.com sorumlu olmaz. Kiralama bedeli villanın kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelecektir.

  Hemen Ara!
  WHATSAPP DESTEK
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
  Konaklama Süreniz :
  Konaklama Tutarı :
  Elektrik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan Ödeme
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış