Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Casa De Niro Kalkan / Patara

Patara da ultra lüks kiralık balayı villası...

10.500 ₺ - 28.500 ₺ 1 YORUM
Villa Casa Dominique Kalkan / Patara

Patara Bölgesinde Özel Havuzlu ve Deniz Manzaralı Lüks Balayı Villası...

9.500 ₺ - 27.500 ₺ 1 YORUM
Villa Casa Liz Taylor Kalkan / Patara

Patara da Özel Havuzlu ve Deniz Manzaralı Kiralık Lüks Villa...

12.000 ₺ - 32.500 ₺ 1 YORUM
Villa Akropol Kalkan / Patara

Patara da Havuz Terası Korunaklı Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Kiralık Villa...

4.900 ₺ - 12.500 ₺ 0 YORUM
Villa Yufen Kalkan / Patara

Havuz Terası Korunaklı ve Jakuzili Muhafazakar Kiralık Balayı Villası...

2.250 ₺ - 5.450 ₺ 2 YORUM
Villa Ay Işığı Kalkan / Patara

Kalkan Patara mevkiin de havuz terası korunaklı muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için ideal jakuzili ve çocuk havuzlu lüks kiralık villa...

1.950 ₺ - 6.500 ₺ 1 YORUM
Villa Yalın Kalkan / Patara

Doğa İçerisinde Patara Plajı Manzaralı Muhafazakar Balayı Villası...

3.000 ₺ - 6.500 ₺ 0 YORUM
Villa Almon Kalkan / Patara

Patara mevkiinde 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasiteli muhafazakar kiralık villa...

4.750 ₺ - 8.500 ₺ 0 YORUM
Villa Jet Kalkan / Patara

Pataranın gemicik mevkiinde 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasiteli muhafazakar kiralık yazlık villa...

2.950 ₺ - 5.950 ₺ 0 YORUM
Villa Nar Çiçeği Kalkan / Patara

Patara gemcik mevkiinde 2 yatak odalı 4 kişilik muhafazakar kiralık yazlık villa...

2.750 ₺ - 7.950 ₺ 0 YORUM

PATARA

Patara Villa Kiralama

 

            Antalya’ya 223 kilometre uzaklıkta olan ve antik kent özelliği ile tanınan Patara, Dünyaca ünlü plaja 1,5 km uzaklıktadır. Antalya’nın batısındaki bu mükemmel doğa harikası yer, karetta karetta kaplumbağalarının uğrak yeri olan Patara plajı ile bütünleşmiştir. Kaş’a 42 kilometre uzaklıktaki bu görkemli yaratılış özelliklerine sahip mekan, tatilcilerin hayalindeki mükemmel özelliklere sahiptir. Tarih öncesi Lykia Birliği’nin önde gelen korsan şehirlerinden biri olan Patara, M.Ö 1.yy’da Helenistik dönemde kurulmuştur. Daha sonra Romalılar burayı korsanlardan temizleyip topraklarına katmıştır. Denizin yeşille doyumsuz birlikteliğini temsil eden bu belde, son zamanlarda tatil kategorisinde ön plana çıkarılmıştır.

 

 Rüya Gibi Patara Tatili

 

            Tatil seçenekleri içerisinde farklı özellikleriyle görsel mükemmelliği bir araya getiren villalarımız, lüks eşya seçenekleriyle hazırlanmıştır. Jakuzili ve çift jakuzili seçenekleriyle, huzurlu bir tatile adım atmak isteyenler için Patara villa kiralama seçeneklerimiz, istediğiniz mükemmel özellikleri bir araya getirmiştir. Temiz havanın doyumsuz güzelliğini tatmak isteyenler için nefis manzara özelliklerine sahip şirin ve tatlı dekorasyon özellikleriyle öne çıkan Patara villa kiralama tercihlerimiz, bütün bir yılın yorgunluğunu almaktadır.

 

            Çocuk havuzlu, ısıtmalı havuzlu ve engellilere özel tercihlerle, herkes için tatil parolasıyla hareket ediyoruz. Kış aylarında ısıtmalı havuz seçenekleriyle tercih edilen Patara villa kiralama, erken rezervasyon tercihleriyle istediğiniz etkili özellikleri bir araya getirmiştir. Aylık, haftalık ve günlük kategorisinde kiralanabilen bu villalar, istediğiniz kaliteli ve etkili tatil tercihleriyle, rüya gibi tatil isteyenler için en etkili çözüm olarak değerlendirilmektedir.

 

 Yeni Tatil Seçenekleri

 

            Tatil hizmetleri kategorisinde merkezi yerlerden çok uzak olmayan noktalarda inşa edilen özel villalarımızla, istediğiniz tatil seçeneklerini kolaylıkla elde edebilirsiniz. Yol kategorisinde her hangi bir problem teşkil etmeyen bu mekanlarımız, erken rezervasyon seçenekleriyle kiralanmaktadır. Rüya gibi tasarımlarıyla yeni ve bakımlı olan mekanlarımız, su, elektrik, tv, internet, sıcak duş ve benzeri zorunlu ihtiyaçlar konusunda her hangi bir problem teşkil etmemektedir. Zemine yakın olan, özel tuvalet ve banyo seçeneklerine sahip engelli tercihlerimiz, lüks ve etkili özellikleriyle tatilcileri beklemektedir. Özel ısıtmalı havuzlu tercihler, evcil hayvan izinli tercihler ve kalabalık gruplar için özel tercihler, erken rezervasyon avantajlarıyla kiraya verilmektedir.

 

 Güvenli ve Kişiye Özel

 

            Uydu ve sıcak su seçeneklerinin yanı sıra, çift wc seçenekleri de oldukça önemlidir. Günümüzün en önemli konusu olan ‘mükemmel tatil seçenekleri’, Patara kiralık villa hizmetleriyle çözümlenmektedir. Temizlik işlemleri, ilk anda yapılmaktadır. Villalar temiz olarak teslim edilmektedir. Havuz temizliği de düzenli olarak yapılmaktadır. Özel temizlik hizmeti isterseniz, isteğe özel temizlik işlemleri ücretlidir. Villaya girmeden önce demirbaş depozitosu ödenmektedir. Villayı aldığınız gibi teslim ettiğiniz zaman demirbaş depozitosu geri ödenmektedir.

 

            Erken rezervasyon iptali söz konusu olduğunda, ödenen ücrette kesinti yapılmaktadır. Kiralama işlemi esnasında sözleşmeyi iyi bir şekilde incelemeniz, daha sonra çıkabilecek sorunların önüne geçilmesini sağlayacaktır. Patara kiralık villa hizmetlerinde sözleşme tercihleriyle hareket eden firmamız, çıkabilecek olumsuzluklar konusunda deneyimlidir ve bu konularda gerekli tedbirleri almaktadır.

 

 Villalarımızda Her şey Hazır

 

            Kamelyalı bahçeler, şemsiyeli ve masalı teraslar, istediğiniz kaliteli özelliklerle bir araya getirilmiştir. Görsel özellikleriyle birinci sınıf olan kullanışlı villalarımız, ortopedik yatak, lüks mobilya ve mutfak tercihleriyle özel olarak hazırlanmıştır. Huzurlu ve mutlu bir tatil yaşamak için, güvenli Patara kiralık villa seçeneklerine sahip tercihleri, sizler için bir araya getirdik. Güncellenen villa tasarımlarımız, internet, sıcak duş ve tv gibi birçok olanakları sizler için bir araya getirmiştir. Güneşin ve doğanın tadını, huzurlu mekanlarda çıkarmak için, sınırsız havuz keyfi ile takviye edilmiş görkemli villa tercihlerini değerlendirebilirsiniz.

Patara da Kiralık Villa Seçenekleri
Patara Kiralık Villa
Patara Kiralık Yazlık
Patara Korunaklı Villa
Patara Muhafazakar Villa
Patara Deniz Manzaralı Villa
Patara Doğa Manzaralı Villa
Patara İndirimli Villa
Patara Özel Havuzlu Villa
Patara Balayı Villası
Patara Balayı Tatili

WhatsApp