Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Spring Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Lüks Villa...

2.950 ₺ - 6.750 ₺ 2 YORUM
Villa Yeniköy Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel mevkiinde muhafazakar balayı villası...

3.450 ₺ - 9.550 ₺ 0 YORUM
Villa Gelincik Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde konumlanmakta olan 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip Muhafazakar Lüks Balayı Villası...

2.500 ₺ - 9.550 ₺ 2 YORUM
Villa Ladybug Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde eşsiz deniz manzaralı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

2.500 ₺ - 6.500 ₺ 1 YORUM
Villa Piltara 4 Antalya / Kalkan

Kalkan mahallesinin Kördere mevkiinde inşaa edilmiştir. Panoramik doğa manzarasına sahip 1 yatak odalı balayı jakuzili villadır....

2.500 ₺ - 2.950 ₺ 0 YORUM
Villa İstanbul Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Lüks Villa...

3.450 ₺ - 10.950 ₺ 1 YORUM
Villa Blue Sirena Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde havuz terası korunaklı 2 yatak odalı 4 kişilik kiralık yazlık villa...

4.950 ₺ - 10.500 ₺ 0 YORUM
Villa Rain Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde havuz terası korunaklı 2 yatak odalı 4 kişilik lüks kiralık villa...

4.950 ₺ - 10.500 ₺ 0 YORUM
Villa Yağız Antalya / Kalkan

Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimizin konaklayabileceği denize yakın yazlık villa...

2.250 ₺ - 2.250 ₺ 0 YORUM
Villa Game Over Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel mevkiinde havuz terası korunaklı deniz manzaralı kiralık yazlık villa...

2.800 ₺ - 8.750 ₺ 0 YORUM

Lüks Kiralık Villalar

 

Lüks Kiralık Villalarda Erken Rezervasyon Fırsatları

 

            Tatilcilere ve potansiyel müşterilere sunulan lüks kiralık yazlık. lüks kiralık villa. lüks tatil villaları erken rezervasyon fırsatları ile birlikte sunuluyor. Örneğin bir ay öncesinden online ya da telefon vasıtasıyla rezervasyon yaptıran kişilere yüzde yirmiden başlayıp yüzde kırka kadar uzanan geniş indirim avantajları arz edilmektedir. İnternet alanlarında kısa bir rezervasyon formu doldurup beğenilen villaları tutmak artık çok kolay. Bunun dışında müşteri hizmetleri aranarak lüks kiralık yazlık. lüks kiralık villa. lüks tatil villaları hakkında detaylı bilgiler alınabilir, buna göre seçenekler arasından tercih yapılabilir.

 

 Muhafazakar Aileler için Helal Villa Seçenekleri

 

            Son zamanların en popüler talepleri arasında yer alan helal villalar muhafazakar ailelere özel olarak tasarlanmış ve dekore edilmiştir. Müstakil olan bu villaların yakın çevresinde başka hiçbir yerleşim yeri bulunmamaktadır. Geniş aileler için de ideal standartlara sahip olan bu konaklama yerleri her türlü zaruri ve lüks ihtiyacın karşılanması için hizmete açılmaktadır. Havuzları dışarıda ve içeride olmak üzere iki ayrı alanda konumlandırılmıştır. Gözlerden uzak bir şekilde tatil yapmak isteyen tüm aileler halihazırda indirim fırsatları ile birlikte sunulan bu villalar arasından tercih yapabilirler. 10 kişiye kadar konaklama fırsatları sunulan bu villaların ödemesi tercihe göre 2 ve 3 taksitle de yapılabilmektedir. Hem yaz hem de kış konaklamaları için uygun olan bu evler için erken rezervasyon fırsatları da sürüyor.

 

 Deniz Manzaralı Villalar ve Avantajları

 

            Fransız Balkon ve Amerikan mutfak konseptiyle Avrupai bir dekorasyon gücüne sahip olan deniz manzaralı villalar bir başka seçenek olarak tatilcilere sunuluyor. Türkiye'nin en temiz denizlerine ve bakımlı kumsallarına ev sahipliği yapan lüks kiralık yazlık. lüks kiralık villa. lüks tatil villaları bu özellikleriyle de ön plana çıkıyor. İsteyenler villaların içinde kalarak balkonlarında deniz manzarasının tadını çıkarırken isteyenler yılın 9 ayı sıcak olan bu bölgelerde denizde yüzmek ve kumsalda güneşlenmek seçeneklerini değerlendirebilir. Tüm senenin yorgunluğunu ve stresini uygun fiyatlarla ve eşsiz doğa manzaraları eşliğinde atmak isteyen herkes günlük, haftalık ve aylık olarak bu müstakil evleri kiralayabilir.

 

 Jakuzili Villa Seçenekleri ve Diğer Özellikleri

 

            Hem keyifli vakitler hem de sağlık kriterlerinin yerine getirilmesi için jakuzili villalar seçenekler arasından tercih edilebilir. Direkt olarak yatak odasında bulunan jakuziler içten ısıtmalı bir mekanizmaya sahiptir. Bununla beraber kronik olarak eklem ağrısı ve romatizma ağrısı çekenler için ideal sağlık ölçütlerini yerine getiren jakuziler müşterilere çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Çocuklar için özel bir derinliğe ve koruma alanına sahip olan havuzlar da jakuzili villalarda bulunmaktadır. Bu havuzlar ve jakuziler kiralandıkları süre boyunca istenildiği kadar kullanılabilir. Bu villaların içerisinde ek olarak televizyonlar, set üstü fırınlar, oturma grupları da yer alıyor. Ev konforunu lüks fırsatlar ve indirimli fiyatlarla değerlendirmek isteyenler bu villaların görsellerini inceleyebilirler.

 

 Kış Aylarına Uygun Villalar
 

            Son olarak kış aylarında da konaklamak ve lüks bir tatil geçirmek isteyenler bu mevsimlere göre özel olarak hazırlanmış villalar arasından tercih yapabilir. Özel ısıtma sistemleri ve klimaları ile birlikte bu villalar çok özellikli bir konumdadır. Bununla beraber salonda yer alan şömine romantik manzaralara da ev sahipliği yapıyor.

Lüks Kiralık Villa

Kalkan Lüks Villa

Lüks Kiralık Yazlık

Kalkan Kiralık Lüks Yazlık

WhatsApp