Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Ada 2 Antalya / Kalkan

Kalkan Merkez de Özel Havuzlu Jakuzili Lüks Kiralık Yazlık Villa...

11.400 ₺ - 17.400 ₺ 1 YORUM
Villa Arga Antalya / Kalkan

Deniz Manzaralı Ve Özel Yüzme Havuzlu Geniş Aileler İçin Jakuzili Kiralık Yazlık...

9.900 ₺ - 19.900 ₺ 1 YORUM
Villa Atakan Antalya / Kalkan

Geniş Aileler İçin Havuzu Korunaklı Muhafazakar Kiralık Villa...

9.100 ₺ - 15.400 ₺ 1 YORUM
Villa Begonvil Antalya / Kalkan

Kalkan Merkezde Özel Yüzme Havuzlu Lüks Kiralık Yazlık Villa...

5.500 ₺ - 12.500 ₺ 1 YORUM
Villa Best Kalkan / İslamlar

İslamlar Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Çocuk Havuzlu Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Kiralık Yazlık Villa...

1.950 ₺ - 5.950 ₺ 1 YORUM
Villa Bluewings Antalya / Kalkan

Kalkan da Deniz Manzaralı Özel Havuzlu Ultra Lüks Kiralık Yazlık Villa...

10.850 ₺ - 27.650 ₺ 1 YORUM
Villa Buse Duo Antalya / Kalkan

Kalkan Merkez de Deniz Manzaralı Geniş Aileler İçin Jakuzili Lüks Kiralık Yazlık...

9.900 ₺ - 19.900 ₺ 1 YORUM
Villa Çamlı Kalkan / Üzümlü

Üzümlü Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Özel Havuzlu Lüks Muhafazakar Kiralık Villa...

3.000 ₺ - 8.750 ₺ 1 YORUM
Villa Elia Antalya / Kalkan

Kalkan Merkez de Özel Yüzme Havuzlu ve Deniz Manzaralı Geniş Aileler İçin Kiralık Lüks Yazlık...

6.300 ₺ - 13.650 ₺ 1 YORUM
Villa Kaan Kalkan / Üzümlü

Isıtmalı Kapalı Havuzlu ve Jakuzili Muhafazakar Lüks Villa...

2.750 ₺ - 5.950 ₺ 1 YORUM

Lüks Kiralık Villalar

 

Lüks Kiralık Villalarda Erken Rezervasyon Fırsatları

 

            Tatilcilere ve potansiyel müşterilere sunulan lüks kiralık yazlık. lüks kiralık villa. lüks tatil villaları erken rezervasyon fırsatları ile birlikte sunuluyor. Örneğin bir ay öncesinden online ya da telefon vasıtasıyla rezervasyon yaptıran kişilere yüzde yirmiden başlayıp yüzde kırka kadar uzanan geniş indirim avantajları arz edilmektedir. İnternet alanlarında kısa bir rezervasyon formu doldurup beğenilen villaları tutmak artık çok kolay. Bunun dışında müşteri hizmetleri aranarak lüks kiralık yazlık. lüks kiralık villa. lüks tatil villaları hakkında detaylı bilgiler alınabilir, buna göre seçenekler arasından tercih yapılabilir.

 

 Muhafazakar Aileler için Helal Villa Seçenekleri

 

            Son zamanların en popüler talepleri arasında yer alan helal villalar muhafazakar ailelere özel olarak tasarlanmış ve dekore edilmiştir. Müstakil olan bu villaların yakın çevresinde başka hiçbir yerleşim yeri bulunmamaktadır. Geniş aileler için de ideal standartlara sahip olan bu konaklama yerleri her türlü zaruri ve lüks ihtiyacın karşılanması için hizmete açılmaktadır. Havuzları dışarıda ve içeride olmak üzere iki ayrı alanda konumlandırılmıştır. Gözlerden uzak bir şekilde tatil yapmak isteyen tüm aileler halihazırda indirim fırsatları ile birlikte sunulan bu villalar arasından tercih yapabilirler. 10 kişiye kadar konaklama fırsatları sunulan bu villaların ödemesi tercihe göre 2 ve 3 taksitle de yapılabilmektedir. Hem yaz hem de kış konaklamaları için uygun olan bu evler için erken rezervasyon fırsatları da sürüyor.

 

 Deniz Manzaralı Villalar ve Avantajları

 

            Fransız Balkon ve Amerikan mutfak konseptiyle Avrupai bir dekorasyon gücüne sahip olan deniz manzaralı villalar bir başka seçenek olarak tatilcilere sunuluyor. Türkiye'nin en temiz denizlerine ve bakımlı kumsallarına ev sahipliği yapan lüks kiralık yazlık. lüks kiralık villa. lüks tatil villaları bu özellikleriyle de ön plana çıkıyor. İsteyenler villaların içinde kalarak balkonlarında deniz manzarasının tadını çıkarırken isteyenler yılın 9 ayı sıcak olan bu bölgelerde denizde yüzmek ve kumsalda güneşlenmek seçeneklerini değerlendirebilir. Tüm senenin yorgunluğunu ve stresini uygun fiyatlarla ve eşsiz doğa manzaraları eşliğinde atmak isteyen herkes günlük, haftalık ve aylık olarak bu müstakil evleri kiralayabilir.

 

 Jakuzili Villa Seçenekleri ve Diğer Özellikleri

 

            Hem keyifli vakitler hem de sağlık kriterlerinin yerine getirilmesi için jakuzili villalar seçenekler arasından tercih edilebilir. Direkt olarak yatak odasında bulunan jakuziler içten ısıtmalı bir mekanizmaya sahiptir. Bununla beraber kronik olarak eklem ağrısı ve romatizma ağrısı çekenler için ideal sağlık ölçütlerini yerine getiren jakuziler müşterilere çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Çocuklar için özel bir derinliğe ve koruma alanına sahip olan havuzlar da jakuzili villalarda bulunmaktadır. Bu havuzlar ve jakuziler kiralandıkları süre boyunca istenildiği kadar kullanılabilir. Bu villaların içerisinde ek olarak televizyonlar, set üstü fırınlar, oturma grupları da yer alıyor. Ev konforunu lüks fırsatlar ve indirimli fiyatlarla değerlendirmek isteyenler bu villaların görsellerini inceleyebilirler.

 

 Kış Aylarına Uygun Villalar
 

            Son olarak kış aylarında da konaklamak ve lüks bir tatil geçirmek isteyenler bu mevsimlere göre özel olarak hazırlanmış villalar arasından tercih yapabilir. Özel ısıtma sistemleri ve klimaları ile birlikte bu villalar çok özellikli bir konumdadır. Bununla beraber salonda yer alan şömine romantik manzaralara da ev sahipliği yapıyor.

Lüks Kiralık Villa

Kalkan Lüks Villa

Lüks Kiralık Yazlık

Kalkan Kiralık Lüks Yazlık

WhatsApp