Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Ferzan Antalya / Kalkan

Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Muhafazakar Özel Havuzlu ve Lüks Kiralık Yazlık Villa...

6.000 ₺ - 16.000 ₺ 1 YORUM
Villa Manolya Antalya / Kalkan

Muhafazakar Ailelere Uygun Deniz Manzaralı ve Özel Yüzme Havuzlu Kiralık Yazlık...

5.500 ₺ - 10.400 ₺ 1 YORUM
Villa Stone Heart Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Lüks Villa...

3.950 ₺ - 13.500 ₺ 0 YORUM
Villa Türkmen Antalya / Kalkan

Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Kiralık Tatil Villası...

2.500 ₺ - 7.000 ₺ 0 YORUM
Villa Batu Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz ManzaralıVilla...

2.500 ₺ - 8.100 ₺ 0 YORUM
Villa Kristal Antalya / Kalkan

Isıtma Havuzlu Kiralık Villa; Kalkan Kördere mevkiinde bulunmaktadır.Villa Ksirtal, 3 yatak odalıdır.6 kişilik Deniz Manzaralı Kiralık Villadır....

1.750 ₺ - 8.750 ₺ 1 YORUM
Villa Paris Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Villa...

4.250 ₺ - 15.600 ₺ 0 YORUM
Villa White Smith Antalya / Kalkan

Kalkan beldesi Kördere mevkisinde konumlanmakta olan kalabalık aileler için muhafazakar villa ...

4.950 ₺ - 16.950 ₺ 0 YORUM
Villa Zümrüt 2 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere Mevkinde Muhteşem Deniz Manzaralı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Kiralık Villa...

2.000 ₺ - 8.500 ₺ 0 YORUM
Villa Zümrüt 3 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere Mevkiinde Deniz Manzaralı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık Villa...

2.000 ₺ - 8.500 ₺ 0 YORUM

Geniş Aileler İçin Villalar

Geniş Aileniz İle Beraber Tatil Yapmanın Keyfini Yaşayın

 

            Herkesin hayalinde sevdikleri ile beraber güzel bir tatil yapmak vardır. Ancak otel tatillerinde yüksek ücretler nedeni ile bu hayallerini gerçekleştiremeyen kişilerin sayısı da bir hayli fazladır. Geniş aile tatili yapmak isteyen kişiler bütçe planlaması yapmaya çalışırlar.

 

            Bütçesini düşünen aileler için en güzel fırsat kiralık geniş aile villaları tatil seçenekleridir. Yıl boyunca şehir hayatının yoğunluğu ve iş hayatının koşuşturmacası nedeni ile birbirleri ile görüşme fırsatı bulamayan aileler, streslerini atacakları tatilde beraber olmak isterler. Otellerin doluluk oranı, oda seçeneklerinin çok sınırlı olması ve tatil yörelerinin kalabalık olması gibi nedenler ile birçok kişi geniş aileye uygun kiralık villa tatiline yönelmektedir. Peki, aile villası ne demektir ve ne gibi özellikleri vardır?

 

 Geniş Aile Villası ve Özellikleri

 

            Tatile giderken bütün sevdiklerini yanında götürmek ve onlarla beraber tatil yapmak isteyen aileler kiralık geniş aile villaları seçeneklerini incelemektedir. Geniş ailelere özel olarak dizayn edilen villalar özel büyük bahçe ve geniş havuzlar ile donatılmaktadır. Bu sayede ailenin en büyüğünden en küçüğüne herkesin tatil yapabileceği konforlu bir ortam hazırlanmış olur. Kendi evinizde bile 15-20 kişi bir araya gelemeyebilirsiniz. Ancak geniş aile villalarında sevdikleriniz ile ev konforunda bir araya gelerek bugüne kadar yapamadığınız sohbetleri yapabilir ve birbirinize zaman ayırabilirsiniz.

 

            Sevdikleriniz ile beraber vakit geçirmenin ne kadar önemli olduğu düşünülerek, aileniz ile beraber rahatlıkla konaklayabileceğiniz villalar tasarlanmıştır. Geniş konaklama kapasitesine sahip olan bu villalarda, şehirden uzak bir ortamda kalabalık bir şekilde tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Geniş aile villalarında oda kapasitesi fazladır. Herkese özel oda ve yataklar tasarlanmıştır. Villaya göre iki yataklı, 3 ya da 4 yataklı oda seçenekleri sunulmaktadır. Her odada tuvalet ve banyo bulunması ile beraber ortak alanlarda da banyo ve tuvalet mevcuttur.

 

            Havuz keyfi yaşamak isteyen aileler için geniş havuz özellikleri sunulmaktadır. Havuz terasına güneşlenmeniz için şemsiyeler ve şezlonglar da eklenir. Ayrıca aileniz ile beraber vakit geçirip sohbet edebileceğiniz bir bahçe ve salon da villa içerisinde yerini almıştır. Peki, geniş aile villalarının avantajları nelerdir? Neden otellere göre daha çok tercih edilmektedir?

 

 Geniş Aile Villasında Tatil Yapmanın Avantajları

 

            Standart bir otel odasında en fazla 4 kişi konaklayabilmektedir. Bu nedenle geniş aileler birden fazla oda tutarak yüksek ücret öder ve ayrı konaklamak zorunda kalırlar. Ancak geniş aile villalarında kaç kişi olursanız olun, beraber konaklama şansınız vardır. Otellerde oda veya kişi başı ücret alınır. Ancak villa tatilinde böyle bir uygulama yoktur. Genel bir ücret alınır ve bu ücrete kaç kişilik oda var ise o kadar kişi dâhildir. Bu da tatilinizin daha ekonomik olmasını sağlar.

 

            Otellerde kampanya dâhilinde genelde yalnızca kahvaltı ücretsiz karşılanır. Bunun dışında öğle ve akşam yemeklerine yüksek ücretler ödemek zorunda kalırsınız. Ancak villa tatilinizde kendi mutfağınızda yemeğinizi yaparak tüm aileniz ile beraber yiyebilirsiniz. Özel olarak hazırlanan mutfakta bütün ihtiyacınızı karşılayacak gereçler bulunmaktadır.

 

            Villa tatilinin avantajlarından biri de çamaşırlarınızı makinede ücretsiz olarak yıkayabilmenizdir. Genelde en az 1 hafta süren tatillerde bile kıyafet sorunu yaşanmaktadır. Otel tatillerinde kıyafetlerinizi ücretli olarak yıkayıp kurutabilirsiniz. Ancak özel olarak dizayn edilen villalarda çamaşır makinesi bulunmaktadır. Bu sayede tüm aileniz çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkayabilir. Bu da büyük bir ekonomik fırsat demektir.

 

            Geniş aile villalarında havuz ve havuz terası da geniştir. Otellerde kalabalık ortamda havuz keyfi çıkaramayabilirsiniz. Ancak villada sizlere özel olarak hazırlanan geniş havuzda aileniz ile beraber yüzme keyfi yaşayabilir ve birlikte farklı etkinlikler yapabilirsiniz. Villa Kılavuzu'nun sizler için hazırladığı geniş aile villa seçeneklerini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Geniş Ailelere Uygun Villa Seçenekleri
Geniş Aile Yazlıklar
Geniş Aile Villaları
Geniş Aileye Uygun Yazlıklar
Geniş Aileye Uygun Villalar
Muhafazakar Geniş Aile Tatili
Kiralık Geniş Aile Villaları
Korunaklı Geniş Aile Villası
Muhafazakar Geniş Aile Villası

 

WhatsApp