Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Gelincik Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde konumlanmakta olan 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip Muhafazakar Lüks Balayı Villası...

2.500 ₺ - 9.550 ₺ 2 YORUM
Villa Ladybug Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde eşsiz deniz manzaralı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

2.500 ₺ - 6.500 ₺ 1 YORUM
Villa Hür 3 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde muhafazakar kiralık balayı villası...

1.750 ₺ - 6.950 ₺ 0 YORUM
Villa Hür 1 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde muhafazakar 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık balayı villası...

1.750 ₺ - 6.950 ₺ 0 YORUM
Villa Bungalov Antalya / Kalkan

Muhafazakar balayı çiftleri için 1 yatak odalı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa...

1.500 ₺ - 5.750 ₺ 0 YORUM
Villa Piltara 3 Antalya / Kalkan

Kalkan mahallesinin Kördere mevkiinde konumlandırılmış Deniz manzaralı balayı villası...

2.500 ₺ - 2.950 ₺ 0 YORUM
Villa Berat Antalya / Kalkan

Muhafazakar Kiralık Villa; Kalkan Kördere mevkiinde bulunmaktadır. Villa Berat, 2 yatak odalıdır. 4 kişilik deniz manzaralı kiralık villadır....

2.500 ₺ - 6.250 ₺ 1 YORUM
Villa Alaca 3 Antalya / Kalkan

Kalkan akbel mevkiinde deniz manzaralı 4 kişilik muhafazakar villa...

2.500 ₺ - 6.250 ₺ 0 YORUM
Villa Asil Antalya / Kalkan

Kalkan Ortaalan mevkiinde muhafazakar 2 yatak odalı 4 kişilik kiralık villa...

2.950 ₺ - 6.950 ₺ 0 YORUM
Villa Twins 2 Antalya / Kalkan

Kalkan'da eşsiz deniz manzaralı 2 yatak odalı 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık yazlık villa...

2.499 ₺ - 10.500 ₺ 0 YORUM

Doğa Manzaralı Villalar

Doğa Manzarasına Sahip Villalar

 

            Bütün bir yılın yoğunluğunu ve iş stresini atarak bütün bunlardan uzaklaşmak suretiyle, yaz aylarında güzel bir tatil geçirmek hem fiziksel anlamda hem de ruhun dinlenmesi konusunda birçok kişi için büyük bir önem arz etmektedir. Üstelik böylesi mükemmel bir yeşillik ile maviliğe sahip olan, harika sahilleri bulunan Türkiye gibi bir ülke içerisinde, bunu gerçekleştirmek çok daha kolaydır. Özellikle Akdeniz ve Ege sahilleri kapsamında farklı yörelerin muazzam manzarası altında tatil yapmak herkese iyi gelecektir. Tabii bunu daha güzel bir hale getirmek isteyenler adına günümüzde doğa manzaralı kiralık villalar son dönemlerde ön plana çıkmaktadır.

 

            Çevresi tamamen korunaklı bir şekilde hazırlanmış olan ve merkezden uzak olarak tamamen muntazam bir manzara karşısında konumlandırılmış villalar sayesinde, muhafazakar aileler sevdikleriyle beraber keyifli bir tatilin tadını çıkarma şansını yakalanmaktadır. Ayrıca geniş aileler ile yeni evli çiftler adına balayı konusunda da baş başa geçirecek güzel bir tatil imkanı sağlar. Ülkenin gür ormanlık alanları kapsamında bol oksijenli en özel sahil kentlerinde yapılan bu villalar, aynı zamanda tamamen muhteşem bir deniz manzarasına bakan teras ve balkonlarıyla, huzur ve sakinlik içerisinde mükemmel bir imkan sunmaktadır.

 

 Doğa manzaralı Lüks Villalar

 

            Dünyanın hiçbir yerinde bulunamayacak kadar mükemmel bir görünümü altında keyifli bir tatil imkanı sağlayan birbirinden değişik noktalara konumlandırılmış olan doğa manzaralı kiralık yazlıklar, zengin olanakları sayesinde de tatil keyfini katlamaktadır. Geniş ve yemyeşil bahçesi içerisinde farklı boyut ve ölçülerde bulunan havuzlar, hem yetişkinler hem de çocuklar için büyük bir keyif vermektedir. Ayrıca özel şezlong ve güneş şemsiyesi kapsamında da Ege ve Akdeniz kıyılarının mükemmel güneşini yaşama imkanı elde edilebilir.

 

            Diğer yandan farklı yatak odası sayıları ve jakuzi özellikleri sayesinde, geniş camekan üzerinden muhteşem manzaraya bakarken bu keyfi de yaşama şansı yakalanabilir. Ayrıca herkesin sevdikleri veya dostları ile birlikte güzel bir zaman geçirmek adına konforlu oturma grupları kapsamındaki geniş salonlarda çekyatlar açılabilir ve kapasite arttırılabilir. Lüks ve geniş mutfak altında beyaz eşya ve diğer mutfak araç gereçleri ile aynı zamanda herkes kendi yemeklerini yaparak günü lüks villalarda rahatlıkla geçirebilir. İnsanlardan ve tüm gizli gözlerden uzak bir şekilde gür ormanlar arasına yerleştirilmiş olan ve eşsiz bir deniz manzarası altında konumlandırılmış şekilde, herkes sevdikleriyle beraber bütün bir yılın yorgunluğunu ve şehrin bunaltısını üzerinden atabilir.

 

            Ayrıca 24 saat süre ile sıcak su fırsatı, internet bağlantısı ve uydu anten ile televizyon sayesinde tatil daha keyifli bir hale getirilebilir. Buna ek olarak bahçe içerisindeki barbekü keyfini de yine özel bahçe sandalye ve masalar ile yaşamak mümkündür.

 

 Farklı Sahil Noktalarının Avantajları da Villalar Bünyesinde Değerlendirilebilir

 

            Tam donanımlı şekilde muhafazakar aileler ile birlikte balayı çiftleri ve geniş aileler, muhteşem sahil kentlerindeki doğa manzaralı kiralık tatil kapsamında eşsiz bir yaz tatili geçirme şansını elde ederken, aynı zamanda bulundukları yerin birçok farklı avantajlarını da yine değerlendirebilirler. Mavi bayraklı ve tertemiz, geniş bir plajları eşliğinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken ayrıca doğa yürüyüşleri gerçekleştirilebilir, su sporları denenebilir. Veya merkeze inerek birbirinden güzel restoranlar ile birlikte alışveriş merkezlerine gidilebilir.

 

            Aynı zamanda yöreye ait olan mimari yapılar ve kültürel dokular da turistik bir gezi altında yine ziyaret etme şansı edilebilir. Kısacası tamamen özel olarak konumlandırılmış bir ormanlık alan içindeki birbirinden farklı villalar, tamamen korunaklı şekilde ailelerin güven içerisinde tatil yapması için günümüzde en harika fırsatı sağlamaktadır.

 Doğa Manzaralı Villa Seçeneklerimiz
Doğa Manzaralı Villa
Doğa Manzaralı Yazlık
Doğa Manzaralı Tatil Villası
Doğa Manzaralı Kiralık Villa
Doğa Manzaralı Kiralık Yazlık
Doğa Manzaralı Kiralık Tatil
Doğa Manzaralı Korunaklı Villa
Doğa Manzaralın Muhafazakar Villa
Doğa Manzaralı İslami Villa
Kiralık Doğa Manzaralı Villa
Kiralık Doğa Manzaralı Yazlık
 

 

WhatsApp