Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Wood Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel mevkisinde konumlanmakta olan jakuzili ısıtma havuzlu muhafazakar balayı villası...

2.950 ₺ - 5.950 ₺ 0 YORUM
Villa Sur Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere Mevkinde Muhteşem Deniz Manzaralı Kiralık Villa...

2.750 ₺ - 7.450 ₺ 1 YORUM
Villla Beril Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel mevkiinde konumlanmakta olan 2 yatak odalı 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa...

3.000 ₺ - 4.500 ₺ 0 YORUM
Villa Firuze Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Konumlanmış 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip Muhafazakar Tatil Villası...

3.250 ₺ - 9.550 ₺ 0 YORUM
Villa Ferzan Antalya / Kalkan

Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Muhafazakar Özel Havuzlu ve Lüks Kiralık Yazlık Villa...

6.000 ₺ - 16.000 ₺ 1 YORUM
Villa Esma Antalya / Kalkan

Kalkan merkezde 6 kişi konaklama kapasiteli muhafazakar kiralık villa...

3.500 ₺ - 9.950 ₺ 0 YORUM
Villa Melisa 1 Antalya / Kalkan

Kalkan Kızıltaş Mevkinde Deniz Manzaralı 6 kişilik konakla kapasitesi sahip Kiralık Tatil Villası ...

4.250 ₺ - 9.950 ₺ 0 YORUM
Villa Charm Antalya / Kalkan

Muhafazakar aileler ve arkadaş grupları için deniz manzaralı kiralık villa...

3.500 ₺ - 9.000 ₺ 0 YORUM
Villa Tulip Antalya / Kalkan

Muhafazakar Ailelere Özel Deniz Manzaralı Kiralık Villa...

1.400 ₺ - 14.700 ₺ 0 YORUM
Villa Manavgatlı Antalya / Kalkan

Muhafazakar Ailelere Uygun Deniz Manzaralı ve Havuz Terası Korunaklı Kiralık Yazlık ...

3.750 ₺ - 9.750 ₺ 1 YORUM

Çocuk Havuzlu Villalar

Çocuklara Özel Havuzlar Villalarımızda

 

            Villalarımızın pratik ve etkili kullanım özellikleri, lüks ve görkemli tasarım çizgileriyle etkili bütünlük meydana getirmiştir. Havuzlarımızın özellikleri farklı farklıdır. Isıtmalı ve çocuklara özel olarak tasarlanan havuzlar, korunaklı özelliklere de sahiptir. Çevresi kapalı olan bu havuzlarımız, dışarıdan geçenlerin göremeyeceği özelliklere sahiptir. Bu nedenle, ailenizle huzurlu bir şekilde, doğanın keyfini çıkararak, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Çocuk havuzlu kiralık villalar, çocukların boyuna göre tasarlanmaktadır.

 

            Bizim için çok değerli olan yaşama sevincimiz çocuklar, boy olarak yetersiz olduğu için, büyüklerin havuzlarında yüzememektedir. Can tehlikesi nedeniyle, çocuk havuzlu villalar tercih edilmektedir. Büyüklerin havuzunda simitle yüzebilse de, çocukların rahatlıkla hareket edebileceği havuzlarla daha huzurlu bir tatil yaşanabilir. Isıtılabilir özellikleriyle, kış aylarında da kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

            Şehir gürültüsünden ve hava kirliliğinden kaçmak isteyen herkes için, günlük, aylık ve haftalık kiralama seçenekleri hazırlanmıştır. Özellikle hafta sonunda, mevsim normallerinin üzerindeki kış günlerinde, tatilciler kiralık villalarımızda günlük tatil yapabilmektedir.

 

 Ailenizle Tatil Keyfi

 

            Çocuklara özel havuz seçeneklerine sahip villalarımızla, doğanın içerisinde istediğiniz gibi bir tatil seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. Villanın içerisinde, havuzda ve bahçede, çocuklara özel seçeneklerin hazırlandığı bu özel mekanlarımız, ulaşımı kolay noktalardadır. Otomobil ulaşım seçeneklerine sahip olan bu mekanlarımız, teras, balkon ve kamelya seçenekleriyle, dinlenmenin keyfini sunmaktadır.

 

            Akşam vakitlerine çocuk havuzları ışıklandırma seçenekleriyle ışıklandırılmaktadır. Deniz, dağ, orman ve köy manzaralı birçok villa tercihlerimiz, istediğiniz görsel özellikleri bir araya getirmektedir. Çocuk havuzlu kiralık yazlıklar, düzenli olarak temizlenmektedir. Havuz dibi temizlik işlemleri, klorlama ve hijyenik temizlik seçenekleri, düzenli olarak düzenlenmektedir. Suyun değiştirilmesi ve diğer bütün işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, kış aylarına özel indirim seçenekleriyle, unutulmaz bir tatil programı sunmaktadır.

 

 Tatilsiz Olmaz

 

            Günlük, aylık ve haftalık kiralama tercihleriyle istediğiniz zaman tatil yapma imkanı meydana getiren villa tercihlerimiz, aradığınız kaliteli çözüm yöntemlerini istediğiniz gibi bir araya getirmiştir. Stresli iş hayatı ve okul hayatı, hem aileleri hem de çocukları yormaktadır. Tatilin zorunlu olduğu bir devirde yaşıyoruz. Bu gün tatil, birçok psikolojik hastalığın tedavisi olarak görülmektedir. Lüks olmaktan çıkan ve her kesimden insan için zorunlu hale gelen tatil, Çocuk havuzlu kiralık tatil, çok daha iyi bir şekilde gerçekleşebilir.

 

            Rezervasyon kategorisinde, kış aylarında yapılan işlemlerde indirim söz konusudur. Yaz sezonu girdiği zaman, sezon fiyatları geçerli olmaktadır. Çocuklara özel olarak tasarlanan havuzların özel yapısı, onların daha güvenli bir şekilde yüzmelerini sağlamaktadır. Zemin yapısı özel olan bu havuzlarda, her hangi bir bakteri oluşumu söz konusu değildir. Hijyenik havuz seçenekleriyle, ailece unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

 

 Huzurlu Tatil Seçenekleri Sizleri Bekliyor!

 

            Özel olarak tasarlanan kiralık kategorisindeki lüks ve görkemli villa seçeneklerimiz, orman, deniz, dağ, şehir manzarası ve köy manzarası gibi kategorilerde inşa edilmektedir. Balayına özel tercih yapmak isteyenler için de oldukça etkileyici tasarımlara sahip villalarımız mevcuttur. Güvenli bölgelerde inşa edilen bütün villa seçeneklerimizde, tatilcilerin güvenliği birinci derecede önemli bir konudur.

 

            Havuzlar, kenar kısımlarda güvenlik bariyerleri ve merdivenlerle desteklenmiştir. Ayrıca güneşleme bölümleriyle, havuz keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Görsel özellikleriyle göz kamaştıran lüks ve görkemli villalarımızda, havuzlar ayrı bir önem taşımaktadır. Balkon ve teras özellikleriyle tercih edilen bu mekanlarımızda, masa, sandalye, şemsiye ve kamelya gibi ayrıntılar ihmal edilmemiştir.

 

            Çocuklara özel olarak tahsis edilen havuzlar, çocukların güzel vakit geçirmesi için özel tasarlanmaktadır. Bu havuzlar çocuklar için tahsis edilmiş olsa da, anne veya baba gözetiminde havuzda yüzme işlemini gerçekleştirmelidir.

 Çocuk Havuzlu Villa Seçeneklerimiz
Çocuk Havuzlu Villa
Çocuk Havuzlu Yazlık
Çocuk Havuzlu Kiralık Villa
Çocuk Havuzlu Kiralık Yazlık
Çocuk Havuzlu Tatil
Çocuk Havuzlu Villa Tatili
Çocuk Havuzlu Korunaklı Villa
Çocuk Havuzlu Muhafazakar Villa
Çocuk Havuzlu Kiralık Villa
Kiralık Çocuk Havuzlu Villa
Çocuk Havuzlu Kiralık Yazlık

WhatsApp