Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Acar Antalya / Kalkan

Muhafazakar Geniş Aileler ve Arkadaş Grupları İçin İdeal Havuzu Korunaklı Kiralık Tatil Villası...

4.000 ₺ - 9.900 ₺ 9 YORUM
Villa Alkın Antalya / Kalkan

Merkeze Yakın Lüks Jakuzili Özel Havuzlu Yazlık Kiralık Villa...

9.100 ₺ - 15.400 ₺ 1 YORUM
Villa Atakan Antalya / Kalkan

Geniş Aileler İçin Havuzu Korunaklı Muhafazakar Kiralık Villa...

9.100 ₺ - 15.400 ₺ 1 YORUM
Villa Belen Kalkan / Sarıbelen

Doğa İçerisinde Geniş Aileler ve Kalabalık Arkadaş Grupları İçin Kiralık Yazlık Tatil Villası...

4.000 ₺ - 8.500 ₺ 1 YORUM
Villa Belkız Antalya / Kalkan

Muhteşem Deniz Manzarasına Sahip Muhafazakar Aileler İçin Kiralık Villa...

2.100 ₺ - 10.500 ₺ 1 YORUM
Villa Best Kalkan / İslamlar

İslamlar Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Çocuk Havuzlu Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Kiralık Yazlık Villa...

1.950 ₺ - 5.950 ₺ 1 YORUM
Villa Deniz Kalkan / İslamlar

Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin İdeal Çocuk Havuzlu ve Jakuzili Kiralık Villa...

2.000 ₺ - 5.450 ₺ 1 YORUM
Villa Göks Kalkan / İslamlar

Isıtmalı Kapalı Havuzlu ve Jakuzili Muhafazakar Villa...

3.750 ₺ - 6.750 ₺ 1 YORUM
Villa Kaan Kalkan / Üzümlü

Isıtmalı Kapalı Havuzlu ve Jakuzili Muhafazakar Lüks Villa...

2.750 ₺ - 5.950 ₺ 1 YORUM
Villa Kösem Kalkan / İslamlar

Havuzu Korunaklı Çocuk Havuzlu ve Jakuzili Muhafazakar Kiralık Villa...

2.250 ₺ - 7.250 ₺ 1 YORUM

Çocuk Havuzlu Villalar

Çocuklara Özel Havuzlar Villalarımızda

 

            Villalarımızın pratik ve etkili kullanım özellikleri, lüks ve görkemli tasarım çizgileriyle etkili bütünlük meydana getirmiştir. Havuzlarımızın özellikleri farklı farklıdır. Isıtmalı ve çocuklara özel olarak tasarlanan havuzlar, korunaklı özelliklere de sahiptir. Çevresi kapalı olan bu havuzlarımız, dışarıdan geçenlerin göremeyeceği özelliklere sahiptir. Bu nedenle, ailenizle huzurlu bir şekilde, doğanın keyfini çıkararak, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Çocuk havuzlu kiralık villalar, çocukların boyuna göre tasarlanmaktadır.

 

            Bizim için çok değerli olan yaşama sevincimiz çocuklar, boy olarak yetersiz olduğu için, büyüklerin havuzlarında yüzememektedir. Can tehlikesi nedeniyle, çocuk havuzlu villalar tercih edilmektedir. Büyüklerin havuzunda simitle yüzebilse de, çocukların rahatlıkla hareket edebileceği havuzlarla daha huzurlu bir tatil yaşanabilir. Isıtılabilir özellikleriyle, kış aylarında da kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

            Şehir gürültüsünden ve hava kirliliğinden kaçmak isteyen herkes için, günlük, aylık ve haftalık kiralama seçenekleri hazırlanmıştır. Özellikle hafta sonunda, mevsim normallerinin üzerindeki kış günlerinde, tatilciler kiralık villalarımızda günlük tatil yapabilmektedir.

 

 Ailenizle Tatil Keyfi

 

            Çocuklara özel havuz seçeneklerine sahip villalarımızla, doğanın içerisinde istediğiniz gibi bir tatil seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. Villanın içerisinde, havuzda ve bahçede, çocuklara özel seçeneklerin hazırlandığı bu özel mekanlarımız, ulaşımı kolay noktalardadır. Otomobil ulaşım seçeneklerine sahip olan bu mekanlarımız, teras, balkon ve kamelya seçenekleriyle, dinlenmenin keyfini sunmaktadır.

 

            Akşam vakitlerine çocuk havuzları ışıklandırma seçenekleriyle ışıklandırılmaktadır. Deniz, dağ, orman ve köy manzaralı birçok villa tercihlerimiz, istediğiniz görsel özellikleri bir araya getirmektedir. Çocuk havuzlu kiralık yazlıklar, düzenli olarak temizlenmektedir. Havuz dibi temizlik işlemleri, klorlama ve hijyenik temizlik seçenekleri, düzenli olarak düzenlenmektedir. Suyun değiştirilmesi ve diğer bütün işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, kış aylarına özel indirim seçenekleriyle, unutulmaz bir tatil programı sunmaktadır.

 

 Tatilsiz Olmaz

 

            Günlük, aylık ve haftalık kiralama tercihleriyle istediğiniz zaman tatil yapma imkanı meydana getiren villa tercihlerimiz, aradığınız kaliteli çözüm yöntemlerini istediğiniz gibi bir araya getirmiştir. Stresli iş hayatı ve okul hayatı, hem aileleri hem de çocukları yormaktadır. Tatilin zorunlu olduğu bir devirde yaşıyoruz. Bu gün tatil, birçok psikolojik hastalığın tedavisi olarak görülmektedir. Lüks olmaktan çıkan ve her kesimden insan için zorunlu hale gelen tatil, Çocuk havuzlu kiralık tatil, çok daha iyi bir şekilde gerçekleşebilir.

 

            Rezervasyon kategorisinde, kış aylarında yapılan işlemlerde indirim söz konusudur. Yaz sezonu girdiği zaman, sezon fiyatları geçerli olmaktadır. Çocuklara özel olarak tasarlanan havuzların özel yapısı, onların daha güvenli bir şekilde yüzmelerini sağlamaktadır. Zemin yapısı özel olan bu havuzlarda, her hangi bir bakteri oluşumu söz konusu değildir. Hijyenik havuz seçenekleriyle, ailece unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

 

 Huzurlu Tatil Seçenekleri Sizleri Bekliyor!

 

            Özel olarak tasarlanan kiralık kategorisindeki lüks ve görkemli villa seçeneklerimiz, orman, deniz, dağ, şehir manzarası ve köy manzarası gibi kategorilerde inşa edilmektedir. Balayına özel tercih yapmak isteyenler için de oldukça etkileyici tasarımlara sahip villalarımız mevcuttur. Güvenli bölgelerde inşa edilen bütün villa seçeneklerimizde, tatilcilerin güvenliği birinci derecede önemli bir konudur.

 

            Havuzlar, kenar kısımlarda güvenlik bariyerleri ve merdivenlerle desteklenmiştir. Ayrıca güneşleme bölümleriyle, havuz keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Görsel özellikleriyle göz kamaştıran lüks ve görkemli villalarımızda, havuzlar ayrı bir önem taşımaktadır. Balkon ve teras özellikleriyle tercih edilen bu mekanlarımızda, masa, sandalye, şemsiye ve kamelya gibi ayrıntılar ihmal edilmemiştir.

 

            Çocuklara özel olarak tahsis edilen havuzlar, çocukların güzel vakit geçirmesi için özel tasarlanmaktadır. Bu havuzlar çocuklar için tahsis edilmiş olsa da, anne veya baba gözetiminde havuzda yüzme işlemini gerçekleştirmelidir.

 Çocuk Havuzlu Villa Seçeneklerimiz
Çocuk Havuzlu Villa
Çocuk Havuzlu Yazlık
Çocuk Havuzlu Kiralık Villa
Çocuk Havuzlu Kiralık Yazlık
Çocuk Havuzlu Tatil
Çocuk Havuzlu Villa Tatili
Çocuk Havuzlu Korunaklı Villa
Çocuk Havuzlu Muhafazakar Villa
Çocuk Havuzlu Kiralık Villa
Kiralık Çocuk Havuzlu Villa
Çocuk Havuzlu Kiralık Yazlık

WhatsApp