Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Xanthos Kalkan / Kınık

Açık Jakuzili Kiralık Villa; Kınık mevkiinde bulunmaktadır. Villa Xanthos,2 yatak odalıdır. 4 kişiliktir. Muhafazakar Kiralık Villadır....

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Geniş Aileler İçin Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
4.000 ₺ - 13.000 ₺
Villa Tomato Kalkan / Kınık

Villa Tomato, Kalkan Kınık bölgesine 2 yatak odalı 5 kişilik kiralık villa...

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Çocuk Havuzlu Villalar
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
5.700 ₺ - 14.875 ₺
Villa Bala 1 Kalkan / Kınık

Villa Bala 1, Kalkan Ova Mahallesinde 2 yatak odalı 4 kişilik kiralık villa...

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
6.000 ₺ - 14.500 ₺
Villa Bala 2 Kalkan / Kınık

Villa Bala 2, Kalkan Ova Mahallesinde 2 yatak odalı 5 kişilik jakuzili kiralık villa...

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
6.000 ₺ - 14.500 ₺

Kınık Mahallesinde Muhafazakar Villa Seçenekleri

 

Kaş'ın en önemli mahallelerinden birisi olan Kınık'ta Akdeniz iklimi hakimdir. Mahallede yaşayanlar, geçimlerini zeytincilik, balıkçılık ve çeşitli diğer uğraşlarla yapmaktadır. Antalya'nın Kaş ilçesinde yer alan Kınık mahallesi, çok sayıda turist için ideal konaklama alanları arasında yer alıyor. Mahallede ayrıca çok sayıda tarihi yer bulunmakla birlikte, doğanın hakim olduğu bir bölge içerisinde bulunuyor. Sizler de Kınık mahallesinde konaklama ihtiyaçlarınızı Kınık kiralık villa seçenekleri ile giderebilirsiniz.

 

 Kınık Villa Kiralama

 

 Kınık villa kiralama seçeneklerinden faydalanmak isteyenler hemen bizimle iletişime geçerek, her bütçeye uyan villa seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kınık muhafazakar villa içerisinde bir evde olması gereken her şey mevcuttur. Ayrıca korumalı alanlar içerisinde yer alan villalar, güvenlik bakımından da mükemmel bir yapıya sahiptir. İşte Kınık kiralık villa seçenekleri içerisinde yer alan bazı özellikler;

 

 - İster kalabalık ailenizle gelin isterse de sadece kendiniz gelin, doğayla iç içe olan ferahlatıcı villaları tercih ederek, tatil veya seyahatlerinize keyif katabilirsiniz.

 

 - Kınık villa kiralama servisimiz içerisinde bir evde olması gereken her türlü modern araç gereçler mevcuttur. Mutfakta çamaşır makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, mikro dalga fırın, ankastre ocak ve diğer eşyalar mevcuttur. Salon içerisinde klimalar, televizyon ve harika döşenmiş koltuk takımları bulunuyor.

 

 - Villalar içerisinde internet bağlantısı mevcut olduğundan, dilediğiniz anda bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 - Villa içerisinde yer alan tüm eşyalar modern teknolojinin en son gereçleridirler.

 

 - Bahçe içerisinde yer alan havuzlar, dışarıdan görülmeyecek biçimde tasarlanmıştır. Bu havuzlar hem büyükler için hem de çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmıştır.

 

 - Modern yataklara sahip olan villalarda ister ailenizle isterse de tek başınıza konaklayabilirsiniz. Randevu almak ve yer ayırtmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

 - Villa içerisinde ve bahçede her daim genel temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu bakımlar eksiksiz olarak gerçekleştiğinden hijyen konusunda en iyi konaklama yerleridir.

 

 - Huzurlu vakit geçirmek istiyor ve konaklama sorununuzu en iyi biçimde çözmek istiyorsanız, villalar tam size göre tasarlanmış. Ayrıca fiyatları oldukça uygun olan bu villalar her bütçe için makuldür.

 

 Peki Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

 Antalya'ya geldiniz ve konaklamak için yer mi arıyorsunuz? Kaş ilçesinde bir süre vakit mi geçirmek istiyorsunuz? O zaman Kınık muhafazakar villa tipleri tamamen size göre. Siz de değerli zamanınıza artı katmak ve konaklamayı seyahat veya tatil planlarınıza gölge düşürmesine izin vermek istemiyorsanız, villalarımız sizler için uygundur. Buna ek olarak güvenlik konusunda en iyi şekilde korundukları için sizin ve ailenizin ilk tercihler arasında yer almalıdır.

 

 Modern teknolojinin eksik olmadığı villalar evinizin konforunu ve misafirperverliğini size aynı şekilde yansıtıyor. Destek ve fiyat bilgisi almak için hemen bizimle iletişim kurup bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz ne zaman dilerseniz, Kınık villaları her daim hizmetinizde bulunuyor.

 

WhatsApp