Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Bella Kaş Antalya / Kaş

Antalya Kaş bölgesinde konumlanmış deniz ve doğa manzaralı kiralık villa...

3.500 ₺ - 6.050 ₺ 0 YORUM
Villa Andifli 1 Antalya / Kaş

Kaş Çukurbağ yarımadasında deniz manzaralı 3 yatak odalı 6 kişilik kiralık villa...

5.810 ₺ - 8.960 ₺ 0 YORUM
Villa Andifli 2 Antalya / Kaş

Kaş Çukurbağ yarımadasında deniz manzaralı 3 yatak odalı 6 kişilik kiralık villa...

6.230 ₺ - 9.380 ₺ 0 YORUM
Villa İndigo Antalya / Kaş

Kaş Çukurbağ yarımadasında muhteşem deniz manzaralı 10 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık yazlık villa...

9.450 ₺ - 17.950 ₺ 0 YORUM
Villa Lotus Antalya / Kaş

Kaş Çukurbağ yarımadasında deniz manzaralı 3 yatak odalı 6 kişilik kiralık villa...

6.930 ₺ - 9.905 ₺ 0 YORUM
Villa Cape House Antalya / Kaş

Kaş Çukurbağ yarımadasında muhteşem deniz manzaralı 10 kişilik konaklama kapasitesine sahiip kiralık yazlık villa...

18.130 ₺ - 25.535 ₺ 0 YORUM
Villa Fortuna Sunset Antalya / Kaş

Kaş Çukurbağ yarımadasında 3 yatak odalı 6 kişi konaklama kapasiteli kiralık yazlık villa...

5.000 ₺ - 11.500 ₺ 0 YORUM
Villa Nehir Antalya / Kaş

Kaş gökseki mevkiinde muhteşem deniz manzaralı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık yazlık villa...

2.250 ₺ - 7.000 ₺ 0 YORUM
Villa Central Antalya / Kaş

Kaş mevkiinde site içerisinde ortak kullanım havuzlu 2 yatak odalı 4 kişilik kiralık yazlık villa...

8.400 ₺ - 9.800 ₺ 0 YORUM
Villa Bella Vista Antalya / Kaş

Kaş Çukurbağ yarımadasında deniz manzaralı 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık yazlık villa...

10.010 ₺ - 10.990 ₺ 0 YORUM

KAŞ

Kaş Villa Kiralama

 

            Antalya'nın en özel beldelerinden biri olarak ön plana çıkan Kaş, aynı zamanda yaz ayları tüm dünyadan yoğun bir şekilde yerli ve yabancı turist çekmektedir. Özellikle eşsiz doğası ve yeşilliği ile maviliğin mükemmel bir biçimde bütünleştiği görseli altında dalış yapmak için değişik mevsimlerde yoğun bir talep olmaktadır. Büyüleyici bir manzara sağlayan ve bol oksijeni ile birlikte mavi bayraklı plajları altında yaz aylarında şehrin bütün yorgunluğundan uzaklaşarak harika bir tatil yapma imkanı sunmaktadır.

 

            Akdeniz'in bu mükemmel tatil yöresini daha güzel bir hale getirebilmek için ise, birbirinden farklı noktalara özel olarak konumlandırılmış olan kaş villa kiralama seçenekleri değerlendirilebilmektedir. Özellikle son dönem yoğun bir talep alan ve her kısmı tamamen korunaklı bir şekilde çevrelenmiş geniş bahçesi altında, muhafazakar aileler ve geniş aileler için güvenilir bir tatil imkanı sağlamaktadır. Yemyeşil çimenler ile kaplanmış bahçesi, aynı zamanda değişik boyutlar altında hem yetişkinler ve çocuklar için havuzlar ile tatilin keyfini apayrı çıkarma şansı sunmaktadır. Diğer yandan geniş teras ve balkon seçeneği sayesinde Akdeniz'in muazzam mavilik ve yeşilliğinin bütünleştiği görseli, gün içerisinde her daim yaşama şansını da Kaş kiralık villa seçenekleri sağlamaktadır.

 

 Tüm Olanakları İle Özel Villalar

 

            Her türlü olanağın bulunduğu ve bir evin sıcaklığını rahatlıkla hissettiren Kaş bölgesindeki özel villalar, büyük bir konforu da yanında getirmektedir. 7/24 sağlanan sıcak su imkanı, internet bağlantısı ve dev ekran LCD televizyon ile birlikte rahatlığı tam olarak hissettirecek konforlu oturma grupları villa içerisinde herkesi bekliyor. Aynı zamanda süit yatak odaları farklı sayılarda seçim yapılarak, herkes geniş ailesiyle yüksek kapasite kapsamında rahat bir konaklama imkanı elde edebilir. Üstelik yatak odaları içerisinde tam donanımlı jakuzi seçenekleri de bulunmaktadır. Ve mükemmel Akdeniz manzarası eşliğinde bu keyfi herkes Kaş villa kiralama seçenekleri kapsamında herkes yaşayabilir. Ayrıca Amerikan tarzı geniş mutfağı içerisinde tüm beyaz eşyalar ve diğer bütün mutfak malzemeleri de yer almaktadır.

 

            Bu şekilde herkes kendi yemeğini rahatlıkla yapabilir ve ister içeride istenirse de bahçede özel bahçe koltuk ve sandalyeleri kapsamında bunu değerlendirebilir. Tabii diğer taraftan Kaş kiralık yazlık seçenekleri kapsamındaki bahçelerde olan barbekü sayesinde herkes farklı lezzetleri de yine burada yaşayabilir. Baştan sona bütün özel donanımları ile birlikte ve harika noktaya konumlandırılmış olarak muazzam bir manzara altında yaz tatili geçirmek fırsatı veren bu özel villalar, muhafazakar ailelerin ve geniş ailelerin tamamen korunaklı bir şekilde tatil yapmalarına imkan vermektedir. Tabii diğer taraftan yeni evli çiftler için de yine balayı adına baş başa doğa ile iç içe keyifli bir tatil imkanı sağlamaktadır.

 

 Kaş Bölgesinin Tüm Olanaklarından da Keyifle Yararlanılabilir

 

            Eşsiz bir manzara altına mükemmel bir tatil imkanı veren Kaş bölgesindeki villa seçeneklerini keyfi sonuna kadar çıkarırken, aynı zamanda bölgenin yine değişik olanakları da değerlendirilebilir. Deniz, kum ve güneş eşliğinde yörenin tertemiz ve geniş plajları altında tatilin tadı daha farklı bir şekilde çıkarabilmektedir. Ayrıca yamaç paraşütü, dalış ve su sporları ile birlikte harika koy gezileri eşliğinde maviliklere açılarak farklı bir tatil Kaş villa kiralama fırsatları altında yapılabilir.

 

            Diğer yandan tarihi antik döneme kadar uzanan bu özel bölgenin birçok farklı tarihi yerleri de yine kültürel geziler eşliğinde ziyaret edilebilir. Geniş kapasitesi ve tüm olanakları ile Kaş kiralık villa fırsatları, yaz tatilinin harika bir biçimde geçmesine ve şehrin tüm stres ve yorgunluğundan uzaklaşılmasına imkan tanımaktadır.

Kaş Mevkiin de Villa Seçenekleri
Kiralık Villa
Kiralık Yazlık
Kiralık Tatil Villası
Kiralık İslami Villa
Kaş Kiralık Villa
Kiralık Muhafazakar Villa
Kiralık Korunaklı Villa
Kiralık Balayı Villası
Kiralık Balayı Tatili
Kiralık Tesettürlü Villa
Kiralık Deniz manzaralı Villa
Kiralık Doğa Manzaralı Villa
İndirimli Villa
Günlük Kiralık Villa
Villa Tatili

 

WhatsApp