Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Piltara 1 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde konumlandırılmış özel havuzlu kiralık villa...

2.550 ₺ - 6.450 ₺ 0 YORUM
Villa Piltara 2 Antalya / Kalkan

Kalkan kızıltaş mevkiinde korunaklı havuzlu jakuzili kiralık villa...

2.500 ₺ - 5.750 ₺ 0 YORUM
Villa Açelya Antalya / Kalkan

Kalkan'da şehir manzaralı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

2.500 ₺ - 8.750 ₺ 0 YORUM
Villa Lasera Junior Antalya / Kalkan

Kalkan Kalamar mevkiinde konumlanmakta olan 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

3.750 ₺ - 5.950 ₺ 0 YORUM
Villa Spring Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Lüks Villa...

2.950 ₺ - 6.750 ₺ 2 YORUM
Villa Yeniköy Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel mevkiinde muhafazakar balayı villası...

3.450 ₺ - 9.550 ₺ 0 YORUM
Villa Hür 2 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde muhafazakar kiralık balayı villası...

1.750 ₺ - 6.950 ₺ 0 YORUM
Villa Doğal Antalya / Kalkan

Kalkan merkezde konumlanmakta olan muhafazakar jakuzili balayı villası...

1.950 ₺ - 4.950 ₺ 0 YORUM
Villa Gelincik Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde konumlanmakta olan 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip Muhafazakar Lüks Balayı Villası...

2.500 ₺ - 9.550 ₺ 2 YORUM
Villa Ladybug Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde eşsiz deniz manzaralı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

2.500 ₺ - 6.500 ₺ 1 YORUM

Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Villa Çeşitleri

 

            Eski dönemlerde bir hayal olarak görülen deniz manzaralı kiralık villalar eşliğinde tatil yapmak, günümüzde artık farklı seçenekler ve imkanlar dahilinde herkes için sunulmaktadır. Farklı avantajlar ve fırsatlar kapsamında ülkenin en özel sahil yerlerinde yine özel olarak yüksek noktalara konumlandırılmış ve muhteşem bir yeşillik ile maviliği bütünleştirilmiş olan villalar, tüm farklı kesimler için özel bir imkan sağlamaktadır.

 

            En önemlisi de şehir merkezinden uzak çevresi gür ormanlarla kaplanmış olarak, dış gözlerin erişemeyeceği noktalara yerleştirilmiş deniz manzarası altındaki villa çeşitleri sayesinde, muhafazakar aileler hep birlikte harika bir tatil şansını elde edebilir. En çok da muhafazakar otellerde kadın ve erkek havuzları veya diğer olanaklar ayrı olduğundan dolayı, insanlar sevdikleriyle hep birlikte bir arada tatil imkanı elde edemez. Fakat tam donanımlı bir şekilde lüks olarak bütün özelliklerin yer aldığı bu villalar sayesinde, geniş bahçesi içerisindeki doğa manzaralı havuzlarda yetişkinler ve çocuklar tatilin tadını hep beraber yaşayabilir.

 

            Üstelik bu keyfi katlamak için şezlong ve güneş şemsiyesi ile birlikte bahçe kapsamındaki barbekünün yanı sıra, konforlu bahçe masa ve sandalyesi de ailelerin sofrada bir arada olmasına fırsat sunuyor.

 

 Deniz Manzarası Altında Muhteşem Villalar

 

            Böylesi muhteşem koylara ve adalara sahip olan Türkiye gibi cennet bir ülke kapsamında, Ege ve Akdeniz bölgelerinde herkes deniz manzaralı kiralık yazlıklar eşliğinde sevdikleriyle beraber muhteşem bir tatilin tadını çıkarabilir. Geniş ve ferah salonu ve aynı ferahlığa sahip konforlu oturma grupları ile birlikte uydu anten ve televizyon karşısında villaların keyfi yaşanabilir. Ayrıca farkı sayılardaki suit yatak odaları jakuzili bir kapsamda sunulmakta ve bu da üstelik tamamen deniz manzarası kapsamında ayrı bir keyif sağlama imkanı vermektedir.

 

            Tabii her daim sağlanan sıcak su imkanı, 7/24 güçlü internet bağlantısı ile farklı olanaklar yine villa bünyesinde sunulmaktadır. Geniş ve lüks Amerikan tarzı Mutfağı içerisinde beyaz eşyalar ile bütün mutfak araç gereçleri de herkesin kendi yemeğini yapması adına olarak sunar. Ege ya da Akdeniz'in muazzam deniz manzarası altında özel olarak konumlandırılmış bu villalar, üstelik çevresi gür ormanlarla çevrelendiğinden dolayı da geniş aileler veya muhafazakar ailelerin yanı sıra, baş başa bir tatil geçirmeyi arzu eden balayı çiftleri için de son dönemlerde popüler hale gelmiş durumdadır.

 

            Değişik oda sayılarına sahip farklı villa tipleri kalacak kişi sayısına bağlı olarak değişebilmekte ve tercih edilebilmektedir.

 

 Eşsiz Bir Deniz Manzarasına Sahip Olan Farklı Villa Çeşitleri

 

            Tüm zengin olanakları ile birlikte herkesin ailesiyle geniş bir şekilde tam donanımlı ve deniz manzaralı kiralık villalar eşliğinde tatil yapması için, günümüzde özel bir olanak sunulmaktadır. Değişik noktalara gözlerden uzak şekilde konumlandırılmış olan çevresi korunaklı villalar, özellikle masmavi deniz manzarası ile yemyeşil ormanların kaynaştığı görsel altında, geniş teras ve balkonlarından bu güzelliği de gözler önüne sermektedir.

 

            Özgür bir tatil yapma arzusu içerisinde olanlar ve gözlerden uzak şekilde muhafazakar bir tatili isteyenler adına, günümüzde lüks ve tam donanımlı bu villalar büyük bir imkan sağlamaktadır. Ayrıca villaların yanı sıra yörenin de yine muhteşem koyları altında yat turları gerçekleştirilebilir, tarihi yapılar ile kültürel doku ziyaret edilebilir, dalış ve su sporları gerçekleştirilebilir. Ya da yürüyüş mesafesi altında merkeze inerek yörenin en lezzetli yemekleri restoranlarda denirken, doğa yürüyüşü de bol oksijenli bir ortam altında gerçekleştirilebilir.

 

            Herkesin yakınlarıyla beraber unutulmaz bir tatil gerçekleştirmesi ve bir şehrin tüm gürültüsünden, yorgunluğundan uzaklaşması adına lüks ve donanımlı villalar günümüzde en doğru tercihtir.

 Deniz Manzaralı Villa Seçenekleri
Deniz Manzaralı Kiralık Villa
Deniz Manzaralı Kiralık Yazlık
Deniz Manzaralı Tatil Villası
Deniz Manzaralı Korunaklı Villa
Deniz Manzaralı İslami Villa
Deniz Manzaralı Kiralık Villada Tatil

WhatsApp