Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Renk Kalkan / Çayköy

Kalkan Çayköy Mahallesinde Özel Havuzlu ve Jakuzili Kiralık Villa...

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Çocuk Havuzlu Villalar
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Lüks Kiralık Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
 • Saunalı Villalar
haftalık
4.950 ₺ - 14.950 ₺
Villa Han Kalkan / Çayköy

Villa Han Kaş'ın Çayköy köyünde konumlandırılmış Kalkan merkeze 15 km uzaklıktadır. Villamız 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasiteli olup balayı ve çekirdek aileler için uygun olarak hazırlanmıştır....

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
3.500 ₺ - 10.500 ₺

Çayköy Mahallesinde Kiralık Villalar

 

Çayköy Mahallesi, Antalya ilinin en güzel tatil beldelerinden biri olan Kaş'a bağlıdır. Bin dört yüz on dört nüfuslu bir mahalledir. Kaş'ın merkezinde yer almaktadır. Büyükşehir Belediyesine bağlı durumdadır. Makilik bitki örtüsüne sahip bir yapı barındırır. Şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta konaklamak ve huzur bulmak isteyenler için mükemmel bir konumdadır.

 

 Kalabalık ortamlardan uzak kalmak isteyenler için Çayköy kiralık villa seçenekleri mevcuttur. Ulaşımın sorun olmadığı bir köy olarak ziyaretçilerini beklemektedir. Barındırdığı sakin ortamı sayesinde şehrin kalabalığından kaçmak isteyenler için sığınılacak bir liman niteliğine sahiptir. Firmamız farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek villa seçenekleriyle huzur ortamı arayanlar için bir seçenek oluşturmaktadır.

 

 Sakin Ve Dinginliği Arayanlar İçin Mükemmel Konum

 

 Betonarme binalardan uzaklaşmak, doğanın içinde huzur bulmak isteyenler için en doğru seçenek Çayköy mahallesi olmaktadır. Her yanda makilik ağaçların olduğu huzur dolu bir yapı sunmaktadır. Özellikle de kalabalık ortamlardan uzaklaşmak arayışında olanlar için sakin atmosferiyle adeta bir cennet olma niteliğindedir.

 

 Köy yaşamını özleyenler için de mükemmel bir kaçamak deneyimi sunan bir coğrafyaya sahiptir. Özellikle yabancı bakışlardan uzak bir konaklama deneyimi arayanlar için Çayköy muhafazakar villa kiralanacak bir yerdir. Köy yaşamının ortasında huzuru ve dinginliği keşfedebileceğiniz bambaşka bir konaklama deneyimi vaat etmektedir. En uygun Çayköy muhafazakar villa kiralama seçeneklerini sizler için sunmaktayız.

 

 Neden Tercihiniz Çayköy Villaları Olmalı?

 

 Karayolu ulaşımının sorun olmadığı bir konumda konaklama deneyimi yaşamak isteyenler için ideal seçenek Çayköy Mahallesidir. Çayköy kiralık villa seçenekleri ise farklı beklentilere cevap verebilecek konfora ve lükse sahiptir. Bunun yanında bütçeniz için en uygun düzeyli fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadırlar. Bu sayede köy yaşamı içerisinde maksimum konforunun deneyimini yaşama ayrıcalığını keşfedebilirsiniz.

 

 Çayköy özellikle yoğun araba trafiğinin olmadığı bir ulaşımın sağlanabildiği sakin bir ortam söz konusudur. Bu sayede kendi özel arabanızı kullanarak huzur veren köy manzaraları eşliğinde seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede trafik problemi olmadan çevrenizdeki güzelliklerin farkına varabileceğiniz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 Konaklamanın Keyfe Dönüştüğü Bir Ortam

 

 Çocuklarınızla birlikte huzurlu ve dinlendirici bir tatil ve konaklama deneyimi için en iyi seçenek Çayköy'dür. Çöyköy villa kiralama hizmetlerimiz sizleri adeta sıkışmışlık hissi yaşadığınız dört duvarlardan kurtarıcı bir netlik taşımaktadır. Özellikle çocuklarınızın özgürce oyunlar oynayarak huzur için de vakit geçirebilecekleri bir konumda söz konusudur. Bu sayede çocuklarınızın doğanın içerisinde kendilerini keşfedebilecekleri bir tatil deneyimi söz konusu olmaktadır.

 

 Keyifli, huzurlu ve tamamıyla dinlendirici bir konaklama için en doğru seçim Çayköy villa kiralama olmaktadır. Çayköy Kaş merkeze kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alır. Bu sayede konaklama sürecinizde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz bir ortam barındırır. Özellikle de kalabalıktan uzaklaşarak ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir konaklama için mükemmel bir seçenek sunar. Her yönüyle keşfedilmeye değer Çayköy konaklama deneyimini size en iyi şekilde sunmak için çalışıyoruz.

 

WhatsApp