Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Çavdır Kalkan / Çavdır

Villa Çavdır, Kalkan Çavdır mevkinde 5 Yatak Odalı 10 Kişilik Doğa Manzaralı Villa....

 • Muhafazakar Villalar
 • Çocuk Havuzlu Villalar
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Geniş Aileler İçin Villalar
haftalık
12.800 ₺ - 18.800 ₺
Villa Fidan 1 Kalkan / Çavdır

Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villa; Kalkan Çavdır Mevkiinde bulunmaktadır. Villa Fidan 1, 2 yatak odalıdır. 4 Kişiliktir.Jakuzili, Doğa Manzaralı Kiralık Villadır....

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Isıtmalı Havuzlu Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
3.500 ₺ - 10.500 ₺
Villa Fidan 2 Kalkan / Çavdır

Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villa; Kalkan Çavdır Mevkiinde bulunmaktadır. Villa Fidan 2, 2 yatak odalıdır. 4 Kişiliktir.Jakuzili, Doğa Manzaralı Kiralık Villadır....

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Isıtmalı Havuzlu Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
3.500 ₺ - 10.500 ₺
Villa Eylül Çavdır Kalkan / Çavdır

Villa Eylül Çavdır,Antalya Kaş Kalkan Çavdır mahallesinde 2 yatak odalı 4 kişilik doğa manzaralı villalar...

 • Muhafazakar Villalar
 • Balayı Villaları
 • Doğa Manzaralı Villalar
 • Lüks Kiralık Villalar
 • Jakuzili Kiralık Villalar
haftalık
3.500 ₺ - 9.250 ₺

Çavdır'da Kiralık Villa Seçenekleri

 

Şehir hayatından sıkılıp, doğayla birleşmiş bir sürelik tatil arayanların en çok Çavdır mahallesini tercih ettiğini belirtebilir. Çavdır, Antalya'nın Kaç ilçesinin bir mahallesidir. Mahalle, hem Kaş ilçesinde hem de Antalya merkeze yakınlığı sayesinde mükemmel bir dinlenme alanıdır. Tarih ve doğanın içe içe olduğu Çavdır'da sizler de konaklamak istediğiniz anda, Çavdır kiralık villa seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

 Çavdır Kiralık Villaları Neden Seçmelisiniz

 

 - Doğayı seviyorsanız ve kalabalık bir aileyseniz, gözlerinizi ve kulaklarınızı kuş seslerinin cıvıltısıyla açabilirsiniz.

 

 - Villalar 5 adet yatak odalıdır. 10 kişiye kadar kapasite mevcuttur.

 

 - Çavdır villa kiralama hizmetiyle, modern ve kullanıma elverişli mutfaklara sahiptir. Bunun yanında villa içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm gereçler eksiksiz bir biçimde mevcuttur.

 

 - Çocuk havuzu da dahil olmak üzere diğer tüm havuzların hiçbiri, dışarıdan görünmemektedir. Çavdır muhafazakar villa arayanlar hemen bizleri arayarak konaklama için anında yer ayırabilirler.

 

 - Villaların içerisinde her daim bahçe bakımı yapıldığından tertemiz bir alan içerisinde yer alıyor. Diğer konular hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ve kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

 

 - Mutfaklar modern olmakla beraber; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre ocak, mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinelerinin tamamı mevcuttur.

 

 - Salonların içerisinde modern televizyonlar, klimalar, uydu, ses sistemleri ve yemek masaları mevcuttur. Yine villamız içerisinde internet bağlantıları bulunuyor.

 

 - Villa sizlere teslim edilirken tertemiz olarak temizlenir. Hijyen konusunda oldukça titiz ve dikkatli davranmaktayız.

 

 - Çavdır muhafazakar villa seçeneklerimize su, doğalgaz ve elektrik faturaları tamamen ödenen fiyatlara dahildir. Bahçede ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan her türlü araç gereçler mevcuttur. Ekstra talepleriniz olması halinde bizimle iletişim kurabilir, isteklerinizi iletebilirsiniz.

 

 Uygun Fiyatlı Villa Seçenekleri

 

 Antalya'nın Kaş ilçesinin Çavdır mahallesine geldiğinizde sizlere evinizin konforunda bir villa seçeneği sunulacaktır. Size uygun olan dilediğiniz villaları seçerek, konaklama ihtiyaçlarınızı güven içerisinde karşılayabilirsiniz. Üstelik oldukça lüks olan bu villaların fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Dilediğiniz villayı tercih ederek, mükemmel tatilinize keyif katabilirsiniz.

 

 Çavdır'da Harika Tatil

 

 Tatil için en uygun seçeneklere sahip olan villalarımızı seçerek, konaklama ihtiyacınızı giderebilir ve ister tatil olsun ister seyahat olsun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Hemen bizleri arayıp randevu alabilir, doğayla iç içe keyfi yakalayabilirsiniz.

 

 Çavdır Kaş Hakkında Birkaç Ufak Bilgi

 

 Akdeniz ikliminin hakim olduğu Kaş Çavdır mahallesinde zeytincilik yapılıyor. Deniz turizminde gelişen Kaş için vazgeçilmez mahalleler arasında yer alan Çavdır, her yere olan yakınlığıyla turistlerin konaklamayı tercih ettikleri yerler içerisindedir. Bunun yanında hava alanlarına 1,5 saatlik mesafede olan Çavdır kiralık villa konusunda, çoğu turistin uğradıkları yerler arasındadır. Buna rağmen sessizliğini koruyan bu alan, konaklama için de birebirdir. Bu bölgenin ilerleyen dönemlerde Kaş'a gelenler için ayrıcalıklı konaklama alanı olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Çavdır villa kiralamafiyatları hakkında bilgi almak ve yerinizi hemen ayırtmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hemen arayabilirsiniz.

 

WhatsApp