Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Belen Kalkan / Sarıbelen

Doğa İçerisinde Geniş Aileler ve Kalabalık Arkadaş Grupları İçin Kiralık Yazlık Tatil Villası...

4.000 ₺ - 8.500 ₺ 1 YORUM
Villa Ambar Badem Kalkan / Sarıbelen

Doğa içerisinde 4 kişilik villa...

4.550 ₺ - 5.950 ₺ 1 YORUM
Villa Ambar Ceviz Kalkan / Sarıbelen

Sarıbelende doğa içerisinde tatil villası...

3.850 ₺ - 5.250 ₺ 1 YORUM
Villa Özdemir Kalkan / Sarıbelen

Kaş Sarıbelen köyünde 3 yatak odalı 6 kişi konaklama kapasiteli muhafazakar kiralık villa...

2.750 ₺ - 6.500 ₺ 0 YORUM

SARIBELEN

Sarıbelen Kiralık Villa

 

            Dağ havasını hissetmek isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olan Antalya, Kaş Sarıbelen köyü, egzotik özellikleriyle görselliği mükemmel olan bir beldedir. Ormanın yeşili, dağın mükemmel havası ve etkileyici temiz havası Sarıbelen beldesinin en önemli özellikleri içerisinde yer almaktadır.

 

            Antalya’ya 195 kilometre olan bu belde, Kaş’a 26 kilometre olan bu etkileyici yaratılış özelliklerine sahip belde, ormanın içerisinde huzurlu bir tatil isteyenler için en iyi tercih seçenekleri içerisine yer almaktadır. Kaş’a araçla çok yakındır ve yirmi dakikalık bir mesafededir. Bezirgan ve Gökçeada arasında yer alan Sarıbelen, Kaputaj plajının kuzeyinde yer almaktadır. Bu köy ahalisi, turizm, hayvancılık ve tarım kategorisinde geçimlerini sağlamaktadır. Serin dağ havası için en iyi seçeneklerden biridir.

 

 Tertemiz Hava Sizleri Bekliyor

 

            Birinci sınıf villa seçenekleriyle, ormanla bütünlük sağlayan dekor özelliklerine sahip Sarıbelen villa kiralama tercihlerini, firmamız seçeneklerinde bulabilirsiniz. Yılın her gününde kiralama seçenekleriyle hizmet veren firmamız, korunaklı havuzlu, jakuzili, çift tuvaletli, çift banyolu, engelli tasarımlı, evcil hayvanlar için özel izinli, ısıtmalı havuzlu ve çocuk havuzlu tercihlerle, hayallerinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

 

            Plaj keyfini ayağınıza getiren bu tatil imkanlarımız, kalabalık aile seçenekleri ve arkadaş grupları için özel olarak tasarlanmıştır. Mükemmel orman manzaralı villalarımız, doğa ile uyumlu ahşap tasarımlarıyla, tıpkı masallardaki gibi mükemmel bir görüntüye sahiptir. Masallardaki gibi etkileyici özelliklere sahip olan villalarımızla, profesyonel bir tatil sizleri bekliyor.

 

            Kanalizasyon alt yapısı, su ve elektrik tesisatı ve internet bağlantısı gibi bütün olanakları bir araya getirdik. İstediğiniz kadar yüzme imkanı, akşam ışıklandırma seçenekleri ve ruhu dinlendiren sessiz ortam seçenekleri, Sarıbelen villa kiralama seçeneklerimizin en önemli unsurlarını bir araya getirmektedir. Doğa içinde mükemmel bir tatil seçeneği için, istediğiniz bütün olanakları bir araya getirdik.

 

 Kaliteli Dekor Seçenekleri

 

            Müşterek tatil seçeneklerinden sıkılanlar için, kişiye özel havuz ve villa seçenekleri, en iyi seçenekler içerisinde değerlendirilmektedir. İki katlı ve tek katlı villalarımızdan, yıl boyu dört duvar arasında stresli bir hayat yaşayan engelli kardeşlerimizde faydalanmaktadır. İnsanı rahatsız eden yabancı gözlerden uzakta, ailece bir tatil isteyenler için, doğanın içerisinde, sessiz ve sakin korunaklı havuzlu Sarıbelen villa kiralama seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Kamelyalar, teraslar, bahçeler ve güneşlenme mekanları, hepsi profesyoneldir.

 

            Lüks dolap, mobilya ve mutfak seçenekleriyle hazırlanan villalarımız, düzenli temizliği ve bakımı yapılan mekanlardır. Gerekli bütün bakım işlemleri, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bütün bir yılın bütün stresini tamamen atmak istiyorsanız, Sarıbelen kiralık villa seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Huzurlu mekan seçenekleriyle hazırlanan mekanlarımız, ulaşım sorunu olmayan noktalardadır. Orman ve dağlık bölgede köy havasının keyfini çıkarmak isteyenler için Sarıbelen kiralık villa tercihlerimizi değerlendirebilirsiniz. Akciğer hastaları için mükemmel bir tedavi merkezi olan bu belde, psikolojik tedavi için de oldukça uygun bir yerdir.

 

 Ev Konforunda Tatil

 

            Jakuzi, banyo ve tuvalet kategorisinde artı özelliklere sahip villalarımız, ısıtmalı, çocuk havuzlu ve muhafazakar kategorilerinde kiraya verilmektedir. Kişiye özel havuz tercihleriyle mükemmel ve etkili çözüm yöntemlerini adresinize gönderen firmamız, lüks eşya, mutfak ve dolap seçeneklerine sahip Sarıbelen kiralık villa mekanlarımıza beklemektedir. Gösterişli ve mükemmel seçeneklere sahip bu mekanlarımızı, çekirdek aile kategorisindeki tatilcilerin yanı sıra, geniş aile özelliklerine sahip tatilcilerde kiralayabilir.

 

            Evinizdeki konforu, rahatı ve huzuru bulabileceğiniz bu mekanlarımızı, sözleşmeli olarak kiralayabilirsiniz. Günlük, aylık ve haftalık kiralama seçenekleriyle tercih edilen bu mekanlarımızla, unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor. Sosyal aktivite, alışveriş merkezleri, PTT ve benzeri birçok merkez, oldukça yakındır. Özellikle tatil döneminde oldukça popüler hale gelen bu mükemmel doğa özelliklerine sahip belde, villa kategorisinde kiralama fırsatlarıyla, son zamanlarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Sarıbelen Kiralık Villa Seçenekleri
Sarıbelen Kiralık Villa
Sarıbelen Kiralık Yazlık
Sarıbelen Korunaklı Villa
Sarıbelen Muhafazakar Villa
Sarıbelen Balayı Villası
Sarıbelen Balayı Tatili
Sarıbelen Doğa Manzaralı Villa
Sarıbelen Doğa İçerisinde Villa
Sarıbelen Günlük Kiralık Villa
Sarıbelen Tatil Villası
Sarıbelen Yazlık Villa
Sarıbelen Kiralık Villada Tatil
 
 

WhatsApp