Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Piltara 1 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde konumlandırılmış özel havuzlu kiralık villa...

2.550 ₺ - 6.450 ₺ 0 YORUM
Villa Piltara 2 Antalya / Kalkan

Kalkan kızıltaş mevkiinde korunaklı havuzlu jakuzili kiralık villa...

2.500 ₺ - 5.750 ₺ 0 YORUM
Villa Açelya Antalya / Kalkan

Kalkan'da şehir manzaralı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

2.500 ₺ - 8.750 ₺ 0 YORUM
Villa Lasera Junior Antalya / Kalkan

Kalkan Kalamar mevkiinde konumlanmakta olan 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

3.750 ₺ - 5.950 ₺ 0 YORUM
Villa Spring Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Lüks Villa...

2.950 ₺ - 6.750 ₺ 2 YORUM
Villa Yeniköy Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel mevkiinde muhafazakar balayı villası...

3.450 ₺ - 9.550 ₺ 0 YORUM
Villa Hür 2 Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde muhafazakar kiralık balayı villası...

1.750 ₺ - 6.950 ₺ 0 YORUM
Villa Doğal Antalya / Kalkan

Kalkan merkezde konumlanmakta olan muhafazakar jakuzili balayı villası...

1.950 ₺ - 4.950 ₺ 0 YORUM
Villa Gelincik Antalya / Kalkan

Kalkan Akbel Bölgesinde konumlanmakta olan 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip Muhafazakar Lüks Balayı Villası...

2.500 ₺ - 9.550 ₺ 2 YORUM
Villa Ladybug Antalya / Kalkan

Kalkan Kördere mevkiinde eşsiz deniz manzaralı 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip balayı villası...

2.500 ₺ - 6.500 ₺ 1 YORUM

 

Muhafazakar Kiralık Villalar

Son Yılların Modası Muhafazakar Villalar

 

            Eskiden bu yana belirli kavramlarda görülen ayrım artık yerini çeşitliliğe bırakmaya başlamıştır. Buna bağlı olarak, yalnızca modern hayat tarzını benimseyen insanların gezip eğlenebileceği ortamların yanında gizliliğe önem veren ve mutaassıp hayat tarzını benimseyen kişilerin eğlenebileceği ortamlara da yer verilmektedir.

 

            Günümüzde muhafazakâr kavramı ile bütünleşen ortamlarda, aileniz ve eşiniz ile beraber rahatlıkla eğlenebilirsiniz. Yaşanan çeşitliliklerden en çok dikkat çeken muhafazakar kiralık villalar olmuştur. Tatil yapmak isteyen ancak dini inançları gereği otellerde rahatlıkla tatil yapamayan aileler için özel olarak tasarlanan bu villalar son dönemlerde popüler olmuştur.

 

 Muhafazakâr Tatil Ne Demektir?

 

            Daha önceleri ailesi ile kimsenin göz hapsine maruz kalmadan rahatlıkla tatil yapılabilecek yerler bulamayan kişiler artık muhafazakar kiralık yazlıklar sayesinde keyifli bir tatil deneyimi yaşamaktadır. Ev ortamı sıcaklığında sunulan bu tatil seçeneği tüm dünyada gelişen bir tatil tarzı haline gelmiştir.

 Ailesi ile beraber ev sıcaklığında ve dışarıdan görünmeyecek bir ortamda tatil fırsatı sunan villalara muhafazakar tatil villaları denir. Muhafazakâr yaşam tarzını benimseyen kişilerin tercih ettiği bu villalarda havuz bölümünün etrafı perdeleme sistemi ile özel olarak kapatılmaktadır.

 

 Muhafazakâr Villaların Özellikleri

 

            Herkes yılın yorgunluğu atmak için tatil hayali kurar ve buna göre planlar yapar. Ancak mutaassıp aileler eskiden tatil keyfini rahatlıkla çıkaramıyordu. Çünkü otellerde aynı anda yüzlerce kişi tatil yaptığı için deniz ve havuz keyfi yaşanamıyordu.

 

            Sistemlerin gelişmesi ile beraber ilerleyen yaşam tarzı sayesinde artık herkes istediği gibi bir tatil deneyimi yaşayabilmektedir. Rüya gibi bir tatil yapmak isteyen aileler için özel olarak tasarlanan ve döşenen villalar her ihtiyaca ve zevke hitap etmektedir.

 

            Villa tatilinin en önemli avantajı ekonomik olmasıdır. Özellikle kalabalık bir şekilde tatil yapmak isteyen aileler otellerde ayrı odalar tutmak zorunda kalırlar. Her bir odaya ayrı ücret ödendiği için de tatil biraz pahalıya patlar. Ancak villa tatillerinde durum farklıdır.

 

            Kaç kişi olursanız olun, villa tatilinde yalnızca villaya ücret ödersiniz. Bu da aileniz ile beraber tatil ücretini paylaşmanıza fırsat vererek tatilinizi daha ucuza getirir. Villalarda bulunan mutfakta kendi yemeklerinizi yaparak, dışarıda yemek yemekten ve ücret ödemekten kurtulursunuz. Villalar çeşitli seçeneklere ayrılır. Bunlardan biri de muhafazakâr villalardır. Bu villaların en önemli özelliği havuzunun korunaklı olmasıdır. Helal tatil özellikleri sunan villalara helal tatil villaları da denilmektedir.

 

            Deniz, orman ve doğa manzaralı olan bu villalarda bulunan havuzda rahatlıkla yüzebilirsiniz. Havuz korunaklı hale getirildiği için dışarıdan görünmemektedir. Farklı özelliklere sahip olan bu villalar çeşitli seçenekler sunmaktadır. Merkezden uzak bir konumda olan villalar, huzurlu ve sessiz bir ortamda tatil yapmanızı sağlar. Özgür bir tatili tam olarak yaşatan villalarda tatil deneyimi yaşamaktan memnun kalacaksınız. Hem balayı için tercih edilebilecek villalar hem de geniş aile tatilleri için idealdir.

 

            Tesettürlü aileler için düşünülen ve tasarlanan muhafazakâr villa seçenekleri artık her ailenin tercih ettiği bir seçenek olmuştur. Korunaklı havuzu ile İslami tarza uygun tatil deneyimi sunan bu villalarda aileniz ile beraber hayalini kurduğunuz tatili yapabilirsiniz. İslami özellikli otellerin havuz bölümü kadın ve erkek olarak ayrılmaktadır. Ancak muhafazakâr villalarda geniş bir havuzda eşiniz ve aileniz ile beraber havuza girebilirsiniz. Çünkü havuzun etrafı dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılmıştır.

 

            Son derece ekonomik olan muhafazakâr villa tatilini seçerek hem yaşam tarzınıza uygun olacak şekilde tatil yapabilirken hem de aileniz ile beraber herkesten ve tüm gözlerden uzak bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Villa Kılavuzu’nda bulunan muhafazakâr villa seçeneklerini inceleyerek tatil planlarınızı daha kolay yapabilirsiniz.

Muhafazakar Villa Seçenekleri Nelerdir?
Muhafazakar Kiralık Villa
Muhafazakar Kiralık Yazlık
Muhafazakar Tatil Villası
Muhafazakar Kiralık Balayı Villası
Korunaklı Kiralık Villa
İslami Kiralık Villa
Tesettürlü Kiralık Villa
Muhafazakar Kiralık Villada Tatil
 
 

WhatsApp