Listede 0-10 Arası Görüntüleniyor
Villa Acar Kalkan / İslamlar

Muhafazakar Geniş Aileler ve Arkadaş Grupları İçin İdeal Havuzu Korunaklı Kiralık Tatil Villası...

4.000 ₺ - 13.500 ₺ 9 YORUM
Villa Ada 2 Antalya / Kalkan

Kalkan Merkez de Özel Havuzlu Jakuzili Lüks Kiralık Yazlık Villa...

11.400 ₺ - 17.400 ₺ 1 YORUM
Villa Albatros Antalya / Kalkan

Geniş Aile ve Arkadaş Grupları İçin Özel Havuzlu Kiralık Villa...

4.200 ₺ - 13.950 ₺ 1 YORUM
Villa Alfiya Antalya / Kalkan

Kalkan da Denize Yakın Özel Yüzme Havuzlu Kiralık Yazlık Villa...

4.900 ₺ - 9.700 ₺ 1 YORUM
Villa Alkın Antalya / Kalkan

Merkeze Yakın Lüks Jakuzili Özel Havuzlu Yazlık Kiralık Villa...

9.100 ₺ - 15.400 ₺ 1 YORUM
Villa Yasemin Eco Antalya / Kalkan

Merkeze Yakın Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Korunaklı Kiralık Yazlık Villa...

2.500 ₺ - 8.250 ₺ 2 YORUM
Villa Anemon Eco Antalya / Kalkan

Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Havuzu Korunaklı Kiralık Yazlık...

2.500 ₺ - 8.250 ₺ 2 YORUM
Villa Manolya Eco Antalya / Kalkan

Kalkan Merkez de Havuz Terası Korunaklı Muhafazakar Kiralık Balayı Villası...

2.500 ₺ - 8.250 ₺ 3 YORUM
Villa Nilüfer Eco Antalya / Kalkan

Özel Yüzme Havuzlu ve Havuzu Korunaklı Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri İçin Kiralık Tatil Villaları...

2.500 ₺ - 8.250 ₺ 2 YORUM
Villa Fulya Eco Antalya / Kalkan

Muhafazakar Balayı Çiftleri ve Aileler İçin Havuz Terası Korunaklı Deniz Manzaralı Kiralık Tatil Villası...

2.500 ₺ - 8.250 ₺ 1 YORUM

Kalkan Kiralık Villalar

Akdeniz'in İncisi Kalkan'da Villa Tatil Seçenekleri

 

            En güzel ve en özel tatil anılarının yaşandığı Akdeniz’in incisi Antalya’da tatil planı yapıyorsanız şehrin ilçelerini incelemesiniz. Antalya’nın en şirin ve en popüler tatil ilçelerinden Kalkan hakkında yapılan yorumlara bakıldığında, Kalkan ilçesinin tatil için en uygun bölge olduğu anlaşılıyor. Dünya üzerinde yıldızlara en yakın olan yer ifadesi kullanılan Kalkan’ın geniş bir tarihi geçmişi bulunuyor.

 

            Osmanlılardan başlayarak Romalılara kadar önemli olan birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bölgesi hem yabancı hem de yerli turistler tarafından en çok tercih edilen tatil rotasıdır. Stratejik konumu açısından çok önemli olan Kalkan hakkında söylenecek çok şey vardır. Yaz turizminin en önemli noktası olan ilçede doğaya, denize, temiz havaya ve ormanlara hayran kalacaksınız.

 

 Huzurlu Tatil Seçenekleri Kalkan’da Sizleri Bekliyor

 

            Kalkan hakkında araştırma yapanlar ilçenin ünlü plajlarını görünce şaşıracaktır. Günümüzde temiz deniz bulmak zorken, Kalkan’da bulunan plajlar ve deniz temizliği ile popülerdir. Kaş ilçesine bağlı olan Kalkan beldesi stratejik bir öneme sahiptir. Dünya’nın en büyük plajı özelliğini taşıyan Patara Plajı’nın ev sahibi olan Kalkan’da birçok plaj Mavi Bayrak ödüllüdür. Akdeniz’in parlayan bir tatil beldesi olan Kalkan, tatilciler tarafından en çok tercih edilen bölgedir.

 

            Özellikle İngilizlerin yoğun ilgisine maruz kalan bu özel bölgede tatil planları yapıyorsanız, sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyarak tercihlerinizi netleştirebilirsiniz. Doğallığını kaybetmemiş olan bu özel kasabanın coğrafi avantajlarından tatil boyunca yararlanabilirsiniz. Neden tatil planlarını Kalkan’da yapmalıyım diyorsanız, sizlere birçok neden sayılabilir.

 

            Kalkan beldesi dünyaca ünlü olan plajları ile yüzme keyfini en temiz ve en güzel bir şekilde yaşamanızı sağlar. Bunun dışında kasabanın eşsiz manzarasında kaybolabilirsiniz. İnsanlara huzur veren bir manzarası bulunan Kalkan’ın bu avantajından yararlanarak tatiliniz boyunca bedenen olduğun kadar ruhen de dinlenebilirsiniz. Bu konuda bir İngiliz gazetesinde yayınlanan haberde Kalkan ile ilgili ‘’ Dünya’nın en romantik manzarasına sahip beldesi ‘’ yorumu yapılmış olması Kalkan’ın huzur verici manzarasının önemini göstermektedir.

 

 Muhteşem Villalarda Konforlu ve Ekonomik Tatil Fırsatları

 

            Kalkan bölgesinin en çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri de villa tatili fırsatları sunmasıdır. Kalkan koyunun etrafında sıralanan villalarda hayallerinizin üzerinde bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Yamaçlardan yukarıya doğru sıralanan Kalkan villalarının her biri kesintisiz bir deniz manzarasına sahiptir.

 

            Muhteşem deniz manzarasını ormanların arasında sunan Kalkan, tatiliniz boyunca ruhunuzu dinlendirerek tüm stresinizi atmanıza yardımcı olur. Kalkan merkezde bulunan villa seçenekleri dışında, sizlere doğal ve sessiz ortamda tatil deneyimi yaşatmak için Kalkan’ın köylerine de villa turizmi yayılmıştır.

 

            Kalkan’a bağlı olan İslamlar ve Üzümlü köyleri neredeyse Kalkan’dan ayrı bir turizm bölgesi haline gelmiştir. Oldukça popüler olan bu köylerde villa tatili çok büyük ilgi görmektedir. Villa tatilinin ekonomik olmasının yanında bu bölgelerin huzur verici etkisi bu ilgiyi artırmaktadır. Bozulmamış bir doğası bulunan Kalkan’ın köylerinde villaların tamamı ormanların içinde süzülen deniz manzarasına sahiptir. Kalkan’da bir defa villa tatili seçeneklerinden yararlandığınız zaman her yıl bu bölgeye yeniden gelmek isteyeceksiniz.

 

            Kalkan villaları siz değerli misafirlerine manzarası dışında konfor ve eğlence fırsatı sunmaktadır. Tamamen sizlerin konforu düşünülerek dayalı-döşeli olarak teslim edilen kiralık villalar, muhafazakâr kesim için korunaklı hale getirilmektedir. Gizliliğe önem veriyorsanız ve aileniz ile kimsenin görmeyeceği bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız, muhafazakâr villa seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

            Balayı çiftlerine ve geniş ailelere göre de özel olarak hazırlanan villalarda kendinizi ev ortamında hissedeceksiniz. Villaların her birinde geniş bir havuz bulunmaktadır. Dilerseniz villa içindeki havuzda yüzebilirsiniz. Ayrıca yakın olan plaja giderek denizde yüzme keyfi de yaşayabilirsiniz. Villa Kılavuzu tarafından hazırlanan Kalkan villa seçeneklerini inceleyebilir ve tatilinize renk katacak seçimi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kalkan Villa Seçenekleri
Kalkan Kiralık Villa
Kalkan Kiralık Yazlık
Kalkan Villa Kiralama
Kalkan Muhafazakar Villa
Kalkan Korunaklı Villa
Kalkan Lüks Villa
Kalkan Balayı Villası
Kalkan Villa Tatili
Kalkan Balayı Tatili

WhatsApp